Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

BioHazard   | Winchester M1887

Konu

HAKKINDA

Plugin Adı: Winchester M1887
Plugin Versiyon: 1.0

Plugin Author: Crock / =) (Poprogun4ik) / LARS-DAY[BR]EAKER

Anlatım Tamamen Bana Aittir. Hiçbir Şekilde Alıntı Yapılamaz.

AÇIKLAMA

Biohazard'a Ben mi Uyarladım Başkası mı Uyarlamış Hiç Hatırlamıyorum. 
Bir Kod Parçası Kadar Fark Var Zaten. Neyse Eklentimize Gelelim.
Eklenti M3 Silahının Sesini ve Görüntüsünü Değiştiriyor. Vur Çek Yerine Vur Çevir Yapıyor.

Satın Alma Komutları
Kod:
register_clcmd("say /m1887", "biohazard_item_tetikle")
register_clcmd("say .m1887", "biohazard_item_tetikle")
register_clcmd("get_m1887", "beles_item_tetikle")

CVAR Ayarları:
Kod:
cvar_dmg_m1887 = register_cvar("bio_m1887_dmg", "8.0")                    // 8X Hasar Vurur
cvar_recoil_m1887 = register_cvar("zp_m1887_recoil", "0.55")              // %55 Oranında Geri Teper        
cvar_clip_m1887 = register_cvar("zp_m1887_clip", "8")                     // 8 Mermi Kapasitesi
cvar_spd_m1887 = register_cvar("zp_m1887_spd", "1.0")                     // Vur Çevir Hızı [1.0 Standart]
cvar_m1887_ammo = register_cvar("zp_m1887_ammo", "64")                    // Toplam Mermi Kapasitesi
cvar_fiyat = register_cvar("bio_m1887_fiyat", "16000")                    // Satın Alma Ücreti

Eğer Biohazard Modundan Ziyade Her Alanda Kullanmak İstiyorsanız Şu Kısımları Eklentiden Kaldırın.
PHP Kod:
#include <biohazard> //Satır 8

public event_infect(id//Satır 209
{
    if (
is_user_zombie(id))[/size]

{

g_has_m1887[id] = false[/size]
    }
}

if(!
is_user_alive(id) || is_user_zombie(id))  //Satır 307 ve Satır 330 Burada Sadece is_user_zombie Kısmını Kaldırın.

if (is_user_zombie(id)) //Satır 430

return

VİDEO

Rar Şifresi

[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

.zip Winchester_M1887.zip (Dosya Boyutu: 585.26 KB | İndirme Sayısı: 18)

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Son Düzenleme: 06-12-2018, Saat: 11:07, Düzenleyen: Kalipso22.
Teşekkürler .

adam ys eyw

eywallah

teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task