Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WebDiyo Aktifliği.

Konu

Sormak istediğim şey, neden sitenin aktifliğinin bu kadar düştüğü olacak. Benim bile ayda yaklaşık bir kere girdiğim bir site haline geldi, nasıl bu kadar online düştü. Galiba Cs 1.6'nın artık oynanmaması, Csgo'nun bedava olması gibi sebeplerden dolayı olabilir mi çünkü, genel olarak banner yapsakta bunları ts3 ve cs 1.6 serverları için yapıyorduk ve paylaşıyorduk.

I'm afraid of God, because he's the best
Son Düzenleme: 16-09-2020, Saat: 17:10, Düzenleyen: ` bRae.
Hayır yakın zamanda tema değişecek herkese gerekli e-postalar atılacak aktiflik yeniden sağlanacaktır. Öneri ve isteklerinizi belirtirseniz sisteme katkı sağlayacaktır.

Online'nin artması için elimden geleni yapacağım, 6,5 7 k'ya yakın bir youtube kanalım var aktifliği yüksek her video 10 k 'ya kadar izleniyor tasarım paylaşıyorum, paylaştığım tasarımları buraya atarak, video izleyicilerini buraya yönlendirebilirim, en yakın zaman da yeni temayı bekliyorum Gülücük

I'm afraid of God, because he's the best

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
WebDiyo Sade Banner Demirhann 104 5,843 04-03-2024, Saat: 08:14
Son Yorum: slawkeke
WebDiyo Banner Şık Tasarım Demirhann 40 1,689 03-03-2024, Saat: 16:00
WebDiyo Banner Pack ( Odaiçi , Ts3 Banner , İcon ) Demirhann 286 8,277 02-03-2024, Saat: 18:07
YENİ BANNER @ WebDiyo Özel Banner [ÖZEL BANNER] Craxw* 43 1,594 02-03-2024, Saat: 17:53
Wolfteam Banner - Webdiyo (Yeni FONT + PSD) Emre Özdemir 22 1,450 22-07-2022, Saat: 21:31
Son Yorum: Jenesse

Task