Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Udemy hesabı 620 tane kurs var

Konu

Udemy hesabımda 620 tane kurs 8000 liraya satıyorum kursları sayı her gün artıyor kurslar arttıkça fiyat da biraz yüksele bilir o yüzden çabuk olmanızı tavsiye ederim kursların fiyatları tahminen 40-50k dolar eder Kursların fotolarına aşağıdakı linkten ulaşa bilirsiniz fotoların bazıları önce çekildiği için bazı kursları gözükmedi ek olarak türkçe r makine kursu ingilizce scala kursu ve s bazı kurslar geldi kursların ingilizce olmasını sorun etmeyin çünki zaten çoğunun altyazısı var.Kursların 95% ücretlidir beğendiğim bazı ücretsiz kursları aldım  sadece.Linke gitmekte sorun yaşıyorsanız fotolar özelden de atılır fazla olduğu için buraya atamıyorum.
Kurslar:https://drive.google.com/drive/folders/1N1xE15Pv86B_CVQd_XPUX4AyrRO3kY_o?usp=sharing

iletisim icin instagram birakin kurslar 660 oldu ama fiyat hala ayni

(21-09-2020, Saat: 11:53)Ghost45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Udemy hesabımda 620 tane kurs 8000 liraya satıyorum kursları sayı her gün artıyor kurslar arttıkça fiyat da biraz yüksele bilir o yüzden çabuk olmanızı tavsiye ederim kursların fiyatları tahminen 40-50k dolar eder Kursların fotolarına aşağıdakı linkten ulaşa bilirsiniz fotoların bazıları önce çekildiği için bazı kursları gözükmedi ek olarak türkçe r makine kursu ingilizce scala kursu ve s bazı kurslar geldi kursların ingilizce olmasını sorun etmeyin çünki zaten çoğunun altyazısı var.Kursların 95% ücretlidir beğendiğim bazı ücretsiz kursları aldım  sadece.Linke gitmekte sorun yaşıyorsanız fotolar özelden de atılır fazla olduğu için buraya atamıyorum.
Kurslar:https://drive.google.com/drive/folders/1N1xE15Pv86B_CVQd_XPUX4AyrRO3kY_o?usp=sharing
Kursların sayı 720 tane oldu ve ihtiyactan dolayı fiyatını hala aynı bırakıyorum ciddi alıcılara indirim yapılır

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Satılık 3000 TL Değerinde Udemy Hesap LKboos 9 546 21-09-2020, Saat: 11:55
Son Yorum: Ghost45
Adsense hesabı satılık Yeni !! MiqiFapre 0 149 12-02-2020, Saat: 17:12
Son Yorum: MiqiFapre
177 Seviye Clash Of Clans Hesabı Köy Binası 12, Asker Ağırlıklı Hesap MawiLarq 5 422 20-06-2019, Saat: 17:12
Son Yorum: ` anJeun
175 Level Satılık Clash of Clans Hesabı | SATILIK Neo 2 415 21-03-2019, Saat: 20:27
Son Yorum: Neo
300 Gmail Hesabı = 50 TL HealDrop | Gaming 0 257 08-03-2019, Saat: 20:31
Son Yorum: HealDrop | Gaming

Task