Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Ucuza ya da Ücretsiz VDS

Konu

Son Düzenleme: 28-08-2019, Saat: 12:16, Düzenleyen: realgaming.
ovh.com dan 23 tlye 2 gb ramlı vds alabilirsin

google cloud servisinden almanı tavsiye ederim 12 ay sadece 1 dolar ve 1 den fazla makine çıkarta biliyor 32gb ram özelik bile yapabiliyorsun ama sana tavsiyem 2 taneden fazla makine çıkarma ve özeliklerini çok abartma

Şu ömrümde hiçbir işim yolunda gitmemiş olabilir
ama hiçbir şey de beni yolumdan edemedi
(28-08-2019, Saat: 13:10)RootAyyıldız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: google cloud servisinden almanı tavsiye ederim 12 ay sadece 1 dolar ve 1 den fazla makine çıkarta biliyor 32gb ram özelik bile yapabiliyorsun ama sana tavsiyem 2 taneden fazla makine çıkarma ve özeliklerini çok abartma
Google Clodu çok denedim hatta sahte banka kartı oluşturan siteleri de yaptım fakat ne ininalı kabul ediyor nede banka kartlarını

(28-08-2019, Saat: 19:28)BeratC25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2019, Saat: 13:10)RootAyyıldız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: google cloud servisinden almanı tavsiye ederim 12 ay sadece 1 dolar ve 1 den fazla makine çıkarta biliyor 32gb ram özelik bile yapabiliyorsun ama sana tavsiyem 2 taneden fazla makine çıkarma ve özeliklerini çok abartma
Google Clodu çok denedim hatta sahte banka kartı oluşturan siteleri de yaptım fakat ne ininalı kabul ediyor nede banka kartlarını
evet inial kabul etmiyor ama bankı kartını kabul eder ön ödemli kart ise kabul etmez ve kartın yurt dışı alış verişine onlie alış verişine açıkolması gerekir

Şu ömrümde hiçbir işim yolunda gitmemiş olabilir
ama hiçbir şey de beni yolumdan edemedi
fakırr senı

Üslubun hiç hoşuma gitmedi. @ UniqueX

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(28-08-2019, Saat: 20:16)RootAyyıldız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2019, Saat: 19:28)BeratC25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
evet inial kabul etmiyor ama bankı kartını kabul eder ön ödemli kart ise kabul etmez ve kartın yurt dışı alış verişine onlie alış verişine açıkolması gerekir
işte bende o kart olmadığı için orayı kullanmadım

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task