Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Tutar Mı?

Konu

Forumunuzun Amaci Nedir

tutmaz wix

1.Nesil yazar
Forumun amacı sahte, kişiyi kandıracak içerik, virüs felan olmayan güvenilir bir paylaşım yeri yapmak insanların gönül rahatlığı ile girebilecekleri bir ortam yapmak bu arada bir arkadaşımız wix demiş. Wix indirimleri geldiği zaman zaten premiuama geçirecem siteyi özel domain adı vs. yani wix diyip geçmeyin arkadaşlar. Sonuçta emek var yani 1 tıkla yapmadım bunları ben

@ RainForce site tasarımı güzel hoş göz yormayan tutar bence ama blog gibi olmuş biraz

@AwpSlayer Teşekkür ederim, blog gibi olmuş demişsin. Farklılık olsun diye öyle yaptım Gülmekten Ölüyorum

Tutması için sizi diğer sitelerden ayıran şey nedir ? Bunu biraz daha göze batırmanız gerekiyor , güvenilir bir web site kurmak için ilk önce wix.com domaini zinciniri kırıp , birazda paraya kıyıp bir sunucu , domain satın alarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Forward Gaming
Em!Rate Gaming               
-RexoS-  Gaming 

Fb.com/Official.Emirate

Uzun bir aradan, kişisel yenilenmeden sonra devam, çok yakında Youtube Kanalım - Ekibim ile geri dönüyorum
@ozzgura  - - 06.01.20

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Projem Tutar mı ? ReisBack 3 384 14-01-2020, Saat: 03:11
Son Yorum: AwpSlayer

Task