Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | ts3 icon

Konu

İstediğim Çalışma : İcon )
İstediğim Renkler : ( Csgo İconları Kırmızı renkte cs 1.6  Jail İkonları Mavi renkte Olsun transparan olsun )
Özel Olarak : Csgo İconları Kırmızı renkte cs 1.6  Jail İkonları Mavi renkte Olsun transparan olsun benzer çalışmaya ts3deki bütün permlerin ss ini ekledim bütün hepsine yapıp atarsanız iyi olur. )
Benzer Çalışma : [Resim: qdngyB.jpg]  )
Eklemek Istedikleriniz : (Csgo İconları Kırmızı renkte cs 1.6  Jail İkonları Mavi renkte Olsun transparan olsun benzer çalışmaya ts3deki bütün permlerin ss ini ekledim bütün hepsine yapıp atarsanız iyi olur. )
Resim Boyutu : 16x16 )
Yazılacak Yazı : ([b]Csgo İconları Kırmızı renkte cs 1.6  Jail İkonları Mavi renkte Olsun transparan olsun benzer çalışmaya ts3deki bütün permlerin ss ini ekledim bütün hepsine yapıp atarsanız iyi olur.)[/b]

SADECE Şuan csgo için olanı yapın 1.6 olanlarını ben yaptım şu tarz yaparsanız çok iyi olur şunun kırmızısı olucak https://i.hizliresim.com/zj1QdO.png

gerek kalmadı ben yatpım konu kilit

Konu "Çözülmüş İsteklere" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | JustRain Gaming İcon Pack İsteği morningstar 2 332 28-08-2019, Saat: 08:48
Son Yorum: Pizza
Çözüldü   | [discord icon talebi] 41aaa41 7 500 25-08-2019, Saat: 20:47
Son Yorum: Pizza
Çözüldü   | İcon Düzenlemesi ` anJeun 16 637 26-06-2019, Saat: 01:08
Son Yorum: MuhammeDesiqn
Çözüldü   | İstek İcon batuhan er 2 309 20-04-2019, Saat: 02:39
Son Yorum: MuhammeDesiqn
Çözüldü   | TS3 İCON İSTEK mermivs 4 543 26-01-2019, Saat: 20:43
Son Yorum: muh4mmed

Task