Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

TS3 ADRESİMDE REKLAM YAPTILAR

Konu

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ REKLAM YAPTILAR TS3 SERVERİMDE LÜTFEN SERVERİ KAPATIN

[Resim: 86R5za.png]

Ts3 Te Reklam Yapmanın Çok Birşey Olcağını Sanmıyorum

Çünkü Her Gün Herkez Her Saat Reklam yapıyor Ve Adamlara Birşey Olmuyor [BİLDİĞİM KADARIYLA]

Ama Genede Etmeniz Güzel

@Hüseyin Orkun Yok Sadece Kapansın İstiyorum Şimdi Ts'lerinde banlandım ve eğer Serverları kapanmassa Adelet yok yani burda demek oluyor.

╔══════||» MαтcнℓєѕS«||══════╗
    ─────────────────────
       TS3 : MatchlesS.Tsdns.org
    ─────────────────────
╚══════||» MαтcнℓєѕS«||══════╝
Son Düzenleme: 22-11-2019, Saat: 17:01, Düzenleyen: MarcoGames.
gardaşım herkes her saat yapıyor her reklam yapıldığında server kapansaydı şuan çoğu server kapanmştı

ama saldırı yaptıysalar o zaman kapatılma ihtimali var

Alıntı:“Rafael gibi resim yapabilmek 4 senemi aldı, ama bir çocuk gibi resim yapabilmek ise bütün ömrümü."

- Pablo Picasso
Eğer oytde bir serveriniz varsa ve oytden bir ipnin reklamını yapıyorsanız şikayet edebilirsiniz.
Aynı olay diğer sunucularda da geçerlidir.

Bu server'a karşı MavzerXPro clanından bir reklam yapılmamıştır. Tamamen kendilerinin düzenlediği bir kampanyadır, Her MavzerXPro Clan Tagını alan biri bizim adımıza serverlar da reklam atsaydı şuan Clana ait 4 önemli server ait olmazdı, Reklam yapılsa ki asla böyle birşeye gerek yok hele oyunyöneticisi gibi bir sunucudan çıkıp csdurağına gelmek kesinlikle söz konusu olamaz [ kendi clan tagımızı lekelemeyiz. milyontane nick var ] Bu tamam men Mavzer XPro Clanına Yapılmış kuru bir iftiradır, Böyle bir olay oluştuysa bile bizle bir alakası yoktur..

Ts3 Den Banlanma sebebiniz tehtit iftira ve düz gün bir şekilde soru sorulmadan yargılamanız !

[Mavzer XPro Server Kurucusu]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task