Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Teamspeak 3 İconları İçin Adobe Photoshop CS6 Şekilleri

Konu

rengi dogru yaptıgından eminmisin yada ; bi renk açık kalmıştır onu kapa oyle yap olur

NE YAZSAM BİLEMEDİM ŞUAN SEN SOYLE YAZALIM . : ) xd
kardeşim bu dediklerin çok kolay birşey photoshop eğitim derslerini youtubeden alırsın rengi ayarlamak için karıştırma seçenklerindeki degrade renk kaplamadan renkı ıstedıgın gıbı ayarlayabılırsın

! RasKoLn. ! : Hiç bir renk açık değil bir tek kırmızı var oda kapanmıyor zaten sarıyla kırmızı birleşirse turuncu olması lazım kapalı sarı oluyor.
BarisKarademir [Youtuber] : Rengi ayarlıyorum zaten en açık sarıya alıyorum kapalı oluyor. Bir de annemin internetiyle giriyorum arada bir video izleyemiyorum. Ama o renk kaplamanın rengini ayarlamayı biliyorum.

Alıntı:Kimseye gerektiğinden fazla önem verme! Yoksa, unutulursun.
Kardeşim CS6 Da 2 Renk Açtıgında Oyle 2 Renkin Karışımı Gelmez Mavi Açtıysan Mavi Kırmızı Açtıysan Kırmızı Olur Başkada Olmaz Bi Yerde Yanlış Yapıyorsundur

Yeni psd açtım denedim gene olmuyor cs 1.6 iconuna renk vermiyor. Renk ayarının nasıl yapıldığını anlatırmısınız direk psd den aldım ben diğer psd den.

[Resim: oVE9D9.png]

Kardeşim İconun Üstüne Cs 1.6 İCon Atmasın Tabi Gozukmez

Nasıl olcak ki o zaman renk ayarlama şeyi olduğu için cs iconun renk alması gerekiyor.

cs 1.6 png indirecek sorna masaüstünden alacan icon üstüne atacan sorna onu boyutunu ayarlıyacan olur bu kadar

Zaten öyle yaptım icon rengi siyah sadece

iconun üstüne cs 1.6 icon attıysan üstüne olur atmadıysan olmaz

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | TeamSpeak 3 Yılbaşı Odası ? 2020 ? BogiReisHD TR 3 464 18-09-2020, Saat: 15:40
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | SERVERİM İÇİN TS3'E BANNER YAPACAK? (ACİL) naspeca75 1 241 18-09-2020, Saat: 15:33
Silinmiş Konu   | Serverım İcin isabey67 1 241 18-09-2020, Saat: 13:08
Silinmiş Konu   | PRO PUBLİC SERVERIM İCİN BANNER isabey67 1 263 18-09-2020, Saat: 13:07
Silinmiş Konu   | Forum sitem için FrİDaY 2 241 18-09-2020, Saat: 13:06

Task