Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Tarladayız

Konu

Tarladayız.com organik ürünlerin tüketici ile buluştuğu bir organik ürünler online pazar yeri diyebiliriz.
Sağlığımız için kaliteli organik tarım ve sürdürülebilir tarım hedefine ulaşmak, gelecek nesillere sağlıklı bir gelecek bırakmak için; tüketim toplumunu üretken bir topluma dönüştürme inancını sürdürüyor ve bu inançla üreticilere destek vererek sürdürülebilir tarımı destekliyor.
Tarladayiz.com, yerli üreticilere kendi hikayelerini gerçekleştirmesine ve arabuluculuk yapma, gelecek nesillerin üretim ve bilinçli tüketim bilincini artırma fırsatları sağlamak için yola çıktı. Pazardaki üretici ile bağlantı kurarak ihtiyacınız olan gıdayı bilinçli olarak seçebilir ve Tarladayız.com’da bulunan birçok mağazadan bu ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.
Organik ürünlerin satışı yapıldığı Tarladayız.com’da çiftçilerin ürünlerini tüketici ile buluşturduğu her şeyi ile bir organik pazar yeri. Temiz ve kaliteli gıda tüketmek hepimizin hakkı bu nedenle “Nitelikli gıda hayattır ve hayat tarlada başlar”.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tarladayız.com dijitaldunya 0 107 11-11-2020, Saat: 14:01
Son Yorum: dijitaldunya

Task