Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | SURF_SKİ_2 ICIN YARDIM LUTFEN TESEKKURLER

Konu

Öncelikle Selamun Aleykum Kolay Gelsin Cumleten 3 gundur web diyoda orayi burayi kurcala yaptıgınız plugınlerı denıyorum ve aradıgım bazılarını buldum bulamadıklarım var onlar konusunda yardımınızı ıstıyorum emegı gecen herkeze de buradan da tesekkur ederım ellerıne emeklerıne saglık sımdı konuya donecek olursak benım aradıgım bulamadıgım bır kac sey var.
1. OLULERIN YAZILARINI HERKEZIN GORMESI. (DM SERVER AMA SPEC YAZINCA GORUNMUYOR.)
2.TELEPORT BULDUM AMA SIKINTIM VAR KAFES ICI KAFES BOLGESINDE TELEPORTLAMIYOR,BIRDE BUYDA ONLARI AYARLAYAMADIM.
3.BIR ARA ARKADASIM YAPMISTI BEN ARADIM TARADIM BULAMADIM ARKADASLA İRTİBAT KURAMADIGIM ICIN YAPAMADIGIM SEY . KURUCU YAZIYORDU VE KURUCUNUN YAZDIGI YAZI MAVI OLUYORDU DIGERKILERINDE BIRSEY YAZMIYORDU SADECE KURUCUYA OZEL YAZI STILI
4. SON OLARAKTA PARASUT GRAVTY MEVZUSUNU COZEMEDIM BU KONULARDA YARDIMCI OLURSANIZ COK MINNETAR OLURUM.
SAYGILARIMLA.

1 - ) amx_adminlisten 1 deneyiniz olmadı eklenti yazarız.
2 - ) Ikincisi biraz sıkıntılı bir iş her an kontrol filan yaptırmak gerekiyor sadece surf_ski_2 mapi içinse yaparım bunuda.
3 - ) Mavi olmaz sarı rengini değiştirmişlerdir sizde sayda yazı olarak sarı,yeşil,mavi ve kırmızı kullanılabiliyor.
4 - ) Anlamadım.

amx_adminlisten tam acarsan sevinirim yapamadim.
sadece surf icin istiyorum ss2 icin 
kırmızı yazı yaptım ama oncekı arkadas yaptıgında yanımda kurucu nıck ve yazdııgım kısım full mavı oluyordu sımdı ben yapıyorum yonetıcı felan yazmıyor nıck yesıl yazdıgım say kırmızı gozukyor.
gravity olayı parasut acınca 0 gibi oluyor cok agır ınıyor onun hızını nasıl cogaltabılırım 
tekrardan tesekkur ederım. Gülücük

Son Düzenleme: 17-03-2019, Saat: 23:36, Düzenleyen: Kalipso22.
Konu güncellenmediği için çöpe taşınmıştır .
Konu başlığının hepsi BÜYÜK harf içeremez.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | SERVERİM İÇİN TS3'E BANNER YAPACAK? (ACİL) naspeca75 1 295 18-09-2020, Saat: 15:33
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | Steam , Whatsapp icon yardım Brs.16 3 367 18-09-2020, Saat: 14:50
Silinmiş Konu   | Serverım İcin isabey67 1 297 18-09-2020, Saat: 13:08
Silinmiş Konu   | PRO PUBLİC SERVERIM İCİN BANNER isabey67 1 317 18-09-2020, Saat: 13:07
Silinmiş Konu   | Forum sitem için FrİDaY 2 291 18-09-2020, Saat: 13:06

Task