Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Surf Server Yardım

Konu

Surf Serverım var şimdi adamlar ölünce baya beklıyolar bunlar için /fs plugini var siz daha yaptınız ama olmadı ben söyle anlatıyım
/fs yazcak normal bir sekılde elınde doğduğu silah ve bıcağı olcak normal bir insan gibi
hiç bir şekilde adam vuramicaklar ve görünmücekler hiç bir şekilde oynayan kişiyi rahat edemicek
ct t deyken /fs işlicek specdeyken işlemicek , canlı olanlar kullanmıcak komutu
ct ve t dekı adamların hepsi öldüğünde el yenıden her zamanki oyun oynar gibi başlıcak
benım 3.01 raund süresi var bu süre bitince el yenıden başlıyor süre bittiğinde /fs yazanlar normale döncek ele başlancak
yani sadece kaymak amaçlı olcak ama yukarda belirttiklerim sizin en son yaptıgınızda olmuyor.

-[S] ` GRAND | Su[R]F Gaming Since  2015

Server İp: [ 95.173.173.38 ]
Eklenti istek bölümünden oyun yöneticisi bölümüne konu açın ama eklentiyi de eke gönderin.
Konuyu yanlış yere açmışsınız.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
YARDIM LAZIM YENİ SW bynevosis 3 752 10-12-2019, Saat: 17:52
Son Yorum: Hüseyin Orkun
Cs 1.6 Server Açmayı Düşünüyoruz ardabeyy10 3 749 05-12-2019, Saat: 12:58
Son Yorum: elmaşekeri
Yeni Server :) `CoReCTioN* 22 1,093 16-09-2019, Saat: 23:38
Son Yorum: `CoReCTioN*
CS:GO Yeni server alımlarında çifte kampanya! MawiLarq 12 1,489 06-09-2019, Saat: 14:59
Son Yorum: Smash
Kalkan İstek Yardım YektaBey* 3 436 07-06-2019, Saat: 13:56
Son Yorum: MawiLarq

Task