Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Sunucuzun eklentilerini webdiyo.com aracılığı ile premiuma çıkarın!

Konu

(07-11-2019, Saat: 22:55)RuHSuZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayat bilgisinden kalmışsın kardeşim yolun açık olsun. Bence yorum atmadan önce siteye giriş yapman gerekirdi BlushGülmekten Ölüyorum
siteyi geziyorum zaten neredeyse hergün benim için birşey bulamıyorum fakat pluginlerini kullanan sunucuları gezdim doluluk oranları gayet yüksek ve pluginler gayet güzel

Pluginlere çamur attığımı kim demiş ? Tabi sitenin sadece Pawn dilinin üzerine kurulu olduğunu düşünmen ayrı bir trajikomik

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(07-11-2019, Saat: 22:58)RuHSuZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pluginlere çamur attığımı kim demiş ? Tabi sitenin sadece Pawn dilinin üzerine kurulu olduğunu düşünmen ayrı bir trajikomik
tamam siz istediğinizi düşünün

(07-11-2019, Saat: 23:00)nemesiskingofcs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2019, Saat: 22:58)RuHSuZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pluginlere çamur attığımı kim demiş ? Tabi sitenin sadece Pawn dilinin üzerine kurulu olduğunu düşünmen ayrı bir trajikomik
tamam siz istediğinizi düşünün
Bunu diyecektin madem neden uzattın ? Savunman mı bitti ?? Neyse yine saygı bende kalsın. Tecrübe kazan lazım olur.  Öpücük

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Son Düzenleme: 07-11-2019, Saat: 23:07, Düzenleyen: nemesiskingofcs.
(07-11-2019, Saat: 23:00)HedefTuran Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2019, Saat: 22:55)RuHSuZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayat bilgisinden kalmışsın kardeşim yolun açık olsun. Bence yorum atmadan önce siteye giriş yapman gerekirdi BlushGülmekten Ölüyorum
Sana katılcağım aklımın ucundan dahi geçmezdi. BionTr 2-3 tane plugin yazmayı bilip kendini bir s*k sananların toplanıp para kazanma amacıyla açtıkları birşey. Tutacağını sanmam.
insanların yaptıklarına camur atmaktansa neden kendiniz yapmıyorsunuz birşeyler ?

(07-11-2019, Saat: 23:06)WX''Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2019, Saat: 23:04)nemesiskingofcs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2019, Saat: 23:04)HedefTuran Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2019, Saat: 22:56)nemesiskingofcs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
siteyi geziyorum zaten neredeyse hergün benim için birşey bulamıyorum fakat pluginlerini kullanan sunucuları gezdim doluluk oranları gayet yüksek ve pluginler gayet güzel
Doluluk oranımı yüksek ahahha Gülmekten Ölüyorum Server adının sonuna biontr yazana beleş yapıyorlar zaten Gülmekten Ölüyorum Sen cidden sistemin işlediğini düşünüyormusun Gülmekten Ölüyorum
isterseniz kullananlara soralım mesela @ WX''Timer
Takmıyorum brom zamanında forumu kullananlar istediklerini alanlar sonradan forumu kötülüyor işte
aynı şeyi düşünüyorum

Konuyu spam mesajlara doldurmaya çalışan tüm kullanıcıları yasaklıyacağım biontr sistemi sorunsuz işlemekte eğer işlemeyecek olursa zaten projeyi sonlandırırız tutmayan bir projeyi devam ettirecek olsaydık zamanında oyt.webdiyo.com adresinini sonlandırmazdık ve konuda cs:go modu eleştirmeniz anlamsız şuanda cs:go mod jailden bile daha popüler hale geldi bunun tek sahibi webdiyo ekibidir yeni versiyonuda zaten kusursuz bir sistemdir bunun kaynak kodunu yayımlayamayacağız.

(07-11-2019, Saat: 23:10)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu spam mesajlara doldurmaya çalışan tüm kullanıcıları yasaklıyacağım biontr sistemi sorunsuz işlemekte eğer işlemeyecek olursa zaten projeyi sonlandırırız tutmayan bir projeyi devam ettirecek olsaydık zamanında oyt.webdiyo.com adresinini sonlandırmazdık ve konuda cs:go modu eleştirmeniz anlamsız şuanda cs:go mod jailden bile daha popüler hale geldi bunun tek sahibi webdiyo ekibidir yeni versiyonuda zaten kusursuz bir sistemdir bunun kaynak kodunu yayımlayamayacağız.
Tekrardan başarılar. Güzel sistem

Başarılar.

Maillere cevap verilmeye başlanmıştır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Webdiyo Özel Yeşil İcon +PSD WX''Timer 1 275 12-12-2019, Saat: 18:45
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Sunucuzun eklentilerini webdiyo.com aracılığı ile premiuma çıkarın! BionTR 23 1,102 30-10-2019, Saat: 13:53
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Sunucuzun eklentilerini webdiyo.com aracılığı ile premiuma çıkarın! BionTR 23 1,036 30-10-2019, Saat: 13:52
Silinmiş Konu   | Sunucuzun eklentilerini webdiyo.com aracılığı ile premiuma çıkarın! BionTR 23 1,177 30-10-2019, Saat: 13:52
Silinmiş Konu   | Sunucuzun eklentilerini webdiyo.com aracılığı ile premiuma çıkarın! BionTR 23 1,056 30-10-2019, Saat: 13:52

Task