Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | SUB-Domain güncellemesi [2018]

Anket Başlığı: Bu fikri nasıl buluyorsun ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Fikrinizi destekliyorum.
42.86%
3 42.86%
Böyle bir güncelleme istemiyorum.
57.14%
4 57.14%
Katılımcı sayısı: 7 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konu

Merhabalar webdiyo.com takipçileri aklımızda şöyle bir karar var projelerimizi daha hızlı sizlere sunabilmek ve düzen için şuanda mevcut olan 
" forum.webdiyo.com " ismimizi " webdiyo.com/forum " şuanda mevcut olan blog adresimizi isa " webdiyo.com/blog " olarak değiştirmeyi düşünüyoruz siz buna nasıl bakıyorsunuz oyunuzu ve yorumunuzu bekliyorum.

bence forum.webdiyo.com iyi
ayrıca blog.webdiyo.com böyle kalmalı
webdiyo.com a gelecek olursak paneli panel.webdiyo.com olmalı bence

Tekrar Görüşmemek Üzere.
kötü olur böylesi daha iyi

(19-11-2018, Saat: 20:43)RuHSuZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence forum.webdiyo.com iyi
ayrıca blog.webdiyo.com böyle kalmalı
webdiyo.com a gelecek olursak paneli panel.webdiyo.com olmalı bence
İsim olarak böyle daha mantıklı olduğunun farkındayız ancak sistematik işler girince yaptığımız projelerde kısıtlamalar oluyor ve açık ihtimali oluyor sub domainler siteden ayrı site gibi çalışıyor birbirlerine bağlanmaları güvenlik açığı yaratabiliyor bu yüzden böyle bir soru soruyoruz .
(19-11-2018, Saat: 20:46)` ripeNess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kötü olur böylesi daha iyi
Yukarda detayını verdim.

webdiyo.com/forum daha ideal ve diğer bütün forumlardada öyle. (Menüler = Ana sayfa - Forum - Blog - Seo vs.)

Ek olarak eklemek istediğim biz bu işlem sonucunda büyük çaplı bir ziyaretçi kaybetceğimizin farkındayız nedeni isa tüm linklerimiz değişceği için indexlerimiz ölücek tekrar gelmelerini bekliceğiz buna göre özgün yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyorum

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | TurkAilesi [ 2018 ] Ozel JailBreak Plugin Paketi V2 JaXStrike* 3 344 08-11-2019, Saat: 11:33
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Hesabımı Geliştir | Akitf üye güncellemesi MawiLarq 4 385 10-07-2019, Saat: 18:10
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | GALAKSİ BİLİŞİM | HOSTİNG DOMAİN HİZMETLERİ galaksihost 1 311 11-06-2019, Saat: 16:51
Son Yorum: ` ripeNess
Silinmiş Konu   | Bedava Hosting - Domain - Vds - Vps - TeamSpeak 3 - Bayii Almak mryozgatlı 1 365 07-06-2019, Saat: 19:29
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | HD - 20 Adet Arka Plan ~ 2018 muh4mmed 22 907 01-05-2019, Saat: 00:21
Son Yorum: Demirhann

Task