Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

[STOCK] Birden Fazla Rastgele Oyuncu Seçme

Konu

Bu stock birden fazla rastgele oyuncu seçmenizi sağlar ve aynı oyuncu denk gelmez.Aynı kodu benzer mantıkla 1.6 içinde uyguluyabilirsiniz.Bu kodu yaptığım bir modda kullanıyorum denenmiş bir kod parçasıdır.

PHP Kod:
stock void RandomPlayerint value )
{

int[ ] playerlist = new intMaxClients ]; // Burada oyuncuları kaydedeciğmiz dinamik bir integer değişken oluşturdum

int count 0//Toplam oyuncu sayısını depolayacak değişken

for( int i 1<= MaxClientsi++ )
    {
        if( !
IsClientConnected) ) continue;

playerlistcount++ ] = i// Aradığımız oyuncuyu bulursak oyuncunun indexini ve oyuncu sayısını +1 arttırıyor.

}

Handle szarray CreateArray32 ); // Rastgele Oyuncuları depolayacak dinamik bir array oluşturdum

if( count != )
    {

int target
        for( 
int i 0valuei++ ) // Kaç adet rastgele oyuncu istiyorsak o kadar döngüyü buluyoruz

{
            do
            {

target playerlistGetRandomInt0count ) ]; // Rastgele oyuncuyu  bulduk

}
            while( 
FindValueInArrayszarraytarget ) != -); // Ama eğer önceden seçilmişse bir daha rastgele oyuncu aratıyoruz

PushArrayCellszarraytarget ); // Bulduğumuz oyuncuyu arraya atıyoruz ki bundan sonra bir daha seçilmesin

PrintToChatAll"Rastgele Seçilen Oyuncu %N"target );
        }

ClearArrayszarray ); // Döngü bittikten sonra işimiz bitti bu yüzden arrayı sıfırlıyoruz

}

Sadece CS:GO ekletisi yapıyorum 1.6 plugin isteklerine bakmıyorum.

Serverinize özel go eklentisi için steam üzerinden iletişime geçin

Steam :   https://steamcommunity.com/id/cananil44

Teşekkürler stock için

Eline sağlık

Boş ol , boş ol , boş ol.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task