Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Videolu Ders   | Steam-CMD HLDS Kurulumu

Konu

Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 15:58, Düzenleyen: PowereXe.
Öncelikle Korsan CS-1.6 İndirip İçindeki HLDS Build 4657 İle Kaçak Server Kuran Arkadaşlarım Buraya İyi Baksın.
O HLDS Milattan Önce Kalma. Build 6153 Çıkmış Adamlar Hala Korsan CS 1.6'ya V23 Patch Atıp Amxmodx Yüklüyor.

Öncelikle Yerel Disk C: Dizininde steamcmd Adında Bir Klasör Oluşturuyoruz. 
Sonra Buradan İndirdiğiniz steamcmd.exe Dosyasını Bu Klasörün İçine Atıp Çalıştırıyoruz.
Siyah Ekranda Biraz Dosya İndirip Güncelleme Yapacak. Sonra "quit" Yazıp Programı Kapatacağız.
Tekrar Açacağız. "login anonymous" Yazıp Steam'e Anonim Olarak Bağlantı Sağlayacağız.
Bağlantı Sağlanınca Steam CS-1.6 Server Dosyalarını İndirmek İçin "app_update 90 validate" Yazacağız.
CS-1.6 Sunucu Dosyalarının Kodu 90'dır. İndirmeye Başlayacak. Lakin İndirme Bitince Sevinmeyin.
Bu İşlemi En Az 4-5 Defa Daha Yapın. Sadece İlki Uzun Sürecektir. Mağlum 750 MB Dosya İndirecek.
Bu Bitince Buradan Veya Buradan AMXMODX İndireceksiniz. Program Files'a Kuracaksınız.
Program Files'a Girip Installer.exe'yi Seçeceksiniz. İndirilen Sunucu Dosyalarında cstrike Klasörünü Bulup Oraya Kurduracaksınız. Muhtemelen "C:/steamcmd/steamapps/common/Half-Life/cstrike" Olacaktır.
Eğer Kurulum Başlayacağı Esnada liblist.gam Bulunamadı Uyarısı Verirse AMX'i Yanlış Yere Kuruyorsunuz Demektir.
Videoyu İzlediğinizde Ne Demek İstediğimi Daha İyi Anlayacaksınız.

İşine Gerçekten Yarayanlar +Rep'i Esirgemesin. Hayırlı Cumalar Ben Kaçtım Gülmekten Ölüyorum

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Teşekkürler.

İLETİŞİM : FACEBOOK TIKLA
Sağ olasın .

Bunları nasıl non steam yapabilirim. Orjinal dosya kullanmak istiyorum aynı zamanda ve arkadaşlarm arasında oynamak istiyorum. Aynı ağa bağlanarak server tadında oynuyoruz. non steam nasıl yapılır bu

Bizdeki fakir usulu..
Ben onuda yapmiyom
Direm botlara atiyom plugini
Ne zaman derdi var ne is
Zaten ciikisi oto plugins e verdim
%0 Problem

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task