Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | .spr efektinin rengini değiştirme

Konu

Merhaba arkadaşlar
 spr dosyasının şuan rengi mavi rica etsme kırmızı yapabilirmisiiniz ve boyutunu kücültebilirmisiniz

.spr hit1.spr (Dosya Boyutu: 1.13 MB | İndirme Sayısı: 8)
Internet Explorer ile değiştirilebiliyor photoshop bilen biri yapabilir yada bazı arkadaşlarımız.

valla eklentide nasıl kullanıcağımı biliyordumda spr dosyası editlemek hakkında hiç bir bilgim yok

Ben denedim de maalesef olmuyor yapamadım . Sadece renk koyabiliyorum . O tarz efekt veremiyorum . Bildiğin dümdüz kırmızı oluyor Gülmekten Ölüyorum

anladım Gülücük efektisi söyle bişrey
sarı efketi şuan kırmızı olmasını istiyorum Gülücük

[Resim: b6zA7b.png]

yapabilcek varmı arkadaşlar Gülücük spr editlmeyi bilen

konu güncel

Son Düzenleme: 14-10-2018, Saat: 13:28, Düzenleyen: Centilmen.
Konu 24 saat içinde güncellenmelidir.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

| Facebook |                                  | Instagram | 

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | TEAM DEĞİŞTİRME doba123x 2 202 26-09-2019, Saat: 23:26
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | Takım ismi değiştirme kuzenlergaming 2 256 15-08-2019, Saat: 11:17
Silinmiş Konu   | otomatik nick degiştirme fourgething 4 299 24-07-2019, Saat: 01:39
Silinmiş Konu   | Eklentide Oyuncunun Parasını Sıfırlama/Değiştirme Vortex 5 255 20-07-2019, Saat: 17:21
Son Yorum: Aconyonn
Silinmiş Konu   | BB Silah Degiştirme garga23412312 1 287 09-07-2019, Saat: 11:51
Son Yorum: Aconyonn

Task