Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Sinusbot Hk. lütfen yardım

Konu

Arkadaşlar Müzik bot farklı TS'ye giriyor ama kendi ip adresime girmiyor hata bu

Invalid server address, wrong password, security level too high for our identity, server doesn't accept the client version or given default channel non-existant / passworded. 

Nasıl çözebilirim?

Öncelikle konu içeriğin yanlış şablona uyarak açmalıydın. Çözüme gelirsek:
Çözüm 1 : Server IP Yi yanlış yazıyorsun veya Sunucuda şifre varsa IP yi doğru yazıp şifreyi yanlış yazıyorsun. Eğer dediklerimi doğru şekilde yaptıysan çözüm 2 yi oku.
Çözüm 2 : Bağlandığı kanal şifreli olabilir eğer şifreliyse çözümünü bilmiyorum. maalesef Üzüldüm Eğer bu dediklerimide doğru yaptıysan son çözümü oku.
Çözüm 3 : SinusBot benim bildiğim eski TeamSpeak3 sürümünde açılıyor TeamSpeak3 eski istemciyi o sunucun için engellemiş olabilir veya tüm eski ts3 kullananları engellemiş olabilir. Yani Kısaca : (Sunucu istemci sürümünü kabul etmiyor.)

Alıntı:Kimseye gerektiğinden fazla önem verme! Yoksa, unutulursun.
Son Düzenleme: 07-07-2018, Saat: 11:01, Düzenleyen: ! RasKoLn. !.
Konuyu Şablona Gore Yapınız 

1.) Geçersiz sunucu adresi ,yanlış şifre, güvenlik seviyesi
2.) sunucu istemci sürümünü kabul etmiyor
3.) varsayılan kanal olmayan

NE YAZSAM BİLEMEDİM ŞUAN SEN SOYLE YAZALIM . : ) xd
Konu Çözüldüyse Belirtin

Konu "Çözülmüş İsteklere" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | SİNUSBOT Yardımlaşma alperen88 2 296 18-09-2020, Saat: 16:25
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | Steam , Whatsapp icon yardım Brs.16 3 303 18-09-2020, Saat: 14:50
Silinmiş Konu   | Sinüsbot Sokamıyorum [~ TABUTCU ~] 1 139 18-09-2020, Saat: 13:51
Silinmiş Konu   | [yardım] CS 1.6 THOOK MelihCetinn 1 127 14-09-2020, Saat: 10:28
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Linuxkurulum | Sinusbot - TS3 - OYUN | Scripti [Büyük Paylaşım] linuxkurulum 188 5,295 23-08-2020, Saat: 12:11
Son Yorum: MawiLarq

Task