Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Şikayetim var

Konu

2.3 sayfa değil tamamlandı bakmalı bunun hakkında bir çalışma yapmamız lazım

Tüm aktogoriler için hemde

Neyse demek istediğim buydu ve bu kural neden var açıkcası saçma kaldırılması lazım herkes istediği gibi paylaşsın küfürsüz saygısız bir şekilde paylaştiktan sonra bir sıkıntı yok düzenli olması lazım diyorsunuz zaten hemen hemen düzenli oluyor adam açıklıyor sonra link birakiyor basit şeyler ben fazla kurallara takılmamalıyız tabikide boş konular silinmeli sadece katı kurallar var.

[Resim: http://i61.tinypic.com/210lppk.png]
Simdi bir evden örnek vereyim genellikle öğretmenlerin kullandığı.
Sen kendi evinde kendi kafana göremi hareket ediyorsun? Çöpleri yeremi atıyorsun. Bu forumuda ev gibi düşün Yöneten bir ekip var
Forumun Düzenini Sağlamak İçin Kurallar Koyuyor. Konu baslıgı tümü büyük yazılırsa görüntü kirliliği kuralları ben yazmadım fakat gereksizler var yavaş yavaş sileceğim.
Yani herkes istediği gibi konu açsın felan Çöp bir forumdan farkımız olmaz.

Son Düzenleme: 17-07-2018, Saat: 20:18, Düzenleyen: cdr.naruto.
Tamam kardeşim o zaman ben bu forumlar açtiğim tüm konuları sileyim zaten 3-5 tane var sonra bırakıcam forumu herşey için sağol iyi forumlar 5 dakikani istiyorum sonra banlarsın.

5 adet konum var 2'si flim önerisinde diğerleri 1 tane kendini tanıtmada 1 taneside istek ve görüşte. onlar silinmedi. hadi tekrar iyi forumlar

[Resim: http://i61.tinypic.com/210lppk.png]
Malesef Konu Silmiyoruz Ayrıca, 2 Tane Konun Silinmiş ikisininde Konu Baslıgı Tümü büyük içeriği büyük hadi onu geçtim
Şablona uygun değil silinmesi normal. Bu kadar tantana çıkarmakta Boş yani

Konu "Cevaplanmış Görüşlere Taşındı" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task