Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Serverim saldırı yedi Pulginci gerekli

Konu

Arkadaslar Serverimdeki Pulginler serverimizdeki Guvendigimiiz kardesimiz yuzunden saldırı yedi  Diger Pulgincilerimizde  Hepsi okul okuyor derseleri felan var  acil jailbreak Pulginci yapan adam lazım ts3 adresim  185.171.1.124  Cs adresim CS105.csduragi.com

inşallah bulursun

Boş ol , boş ol , boş ol.
İnsallah hocam

Hocam Ben pek fazla anlamıyorum aksakklı kardeısm anlasaydım inan ben yapardım Gülücük

Doğrusu Plugin dir.
Modunuz neyse hazır modlar bölümünde her mod için toplanmış eklentiler var. İçerisindeki reklam kısmını değiştirip yüklemesi çok zor olmaması gerek.

Son Düzenleme: 12-02-2019, Saat: 20:58, Düzenleyen: Exx Bey.
Respect kardesim beni anlamıyorsun sen diyorumki anlasaydım yapardım bir kac kere ugrastım fakat yapamadım jbmenu ve ct menu anlamıyorum pek fazla

Anlasaydım diye bir olay yok isteyince her şey oluyor kafada bitirirsen senin için hep Anlasaydım olur. Konu tartışma yeri olmadığı  için eklenti isteğe yazmışsınız madem bölüm yetkilileri ilgilenicektir sizinle.

Uğraşmıcaksan insanlar birisi için uğraşmazki

Yav Bilader Anlamıyorum işte da ne diyorsun sen hala zorlamı yaptırıcan kardeısm ben sadece csduragi pulginden anlayan birsiini arıyorum sen hala ne konusuyorsun bilader ?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | SERVERİM İÇİN TS3'E BANNER YAPACAK? (ACİL) naspeca75 1 295 18-09-2020, Saat: 15:33
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | Serverım İcin isabey67 1 297 18-09-2020, Saat: 13:08
Silinmiş Konu   | PRO PUBLİC SERVERIM İCİN BANNER isabey67 1 317 18-09-2020, Saat: 13:07
Silinmiş Konu   | Bedava Vds-Vps Sunucu [Güncel] Saldırı Çıkışı Açık kaancilek71 16 642 27-08-2019, Saat: 18:34
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | saldırı vds MAFYA* 1 452 05-07-2019, Saat: 20:13
Son Yorum: Smash

Task