Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Furien   | Saklambaç Modu için Sizden Ufak Bir Yardım Rica Ediyorum

Konu

Son Düzenleme: 30-08-2020, Saat: 10:33, Düzenleyen: knaoz1903.
Arkadaşlar kullandığım saklambaç modunda saklanan takım ve ebeleyen bir kişi vardır. Ebe, el başında rastgele seçilir. Daha sonra saklanacak takım için bir süre verilir. Bu sırada ebenin ekranı siyaha bürünür ve bir şey göremez. Süre sonunda saklanan takım yerinde takılı kalır ve yerini artık değiştiremez ama zıplayabiliyor bu neden böyle anlayamadım. Ebe birini bördüğünde e tuşuna basarak gördüğünü öldürebiliyor bu böyle tekrar eder, modu kısaca bu şekilde anlatmak istedim. Modun yapımcısı ben değilim. Sizden ise ricam birkaç ufak değişiklikler yapmanız.

1- Bu moda en iyi gömme(bury) komutu gider. Bence böyle bir mod için bu oyun içinde bu muhakkak olmalı. Moddaki yerinde takılmayı kaldırıp mı eklersiniz yoksa ek olarak mı eklersiniz size kalmış . Yapabiliyorsanız süre bittiğinde saklanan takım sadece gömülsün yeter diğerine zaten gerek kalmaz onu kaldırabilirsiniz.

2- Seçilen ebeye Glow verilmesi oyuna renk katar. Yapabilen yapsın bunu da. Sadece ebe.

3- Saklanacak takımın ayak seslerinin kesilmesi de olsa fena olmaz aslında. Bazı maplarda ebeye yakın yere  saklanmak istendiğinde ayak sesi duyulmasın diye.

4- Bir de ebe seçildiğinde ekranı kararıyor göremiyor ama hareket edebiliyor. Saklanma süresi boyunca ebenin hareket etmesi engellense o da iyi olur.

-> En önemlisi 1. madde ama diğer isteklerde yapabildiğiniz yere kadar yapın. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. 

- SMA'yı paylaştım aşşağıda.

.sma Saklambac_Mod.sma (Dosya Boyutu: 13.91 KB | İndirme Sayısı: 2)
Ustalar yok mu yardımcı olabilecek ? GÜNCEL +++

GÜNCEL +++

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Jail   | CIFT YAZI SORUNU YARDIM DonnaLy 0 170 28-01-2021, Saat: 14:48
Son Yorum: DonnaLy
CSGO   | CS 1.6 Server için Csgo silah sesleri qouila 0 148 31-12-2020, Saat: 19:03
Son Yorum: qouila
Jail   | Sadece Dokusu Olan Adminler İçin T de Mic Basma ? flex0 2 184 30-11-2020, Saat: 13:06
Son Yorum: kayraorucoglu
Jail   | cs1.6 csdurağı serverim için el sonu dans lı müzik plugini yasinak9856 2 183 13-11-2020, Saat: 21:11
Son Yorum: yasinak9856
Jail   | KOD BİLE ARKADAŞ İÇİN COK BASİT Bİ İSTEK lowroot 1 162 11-11-2020, Saat: 12:41
Son Yorum: kayraorucoglu

Task