Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Respect Gaming sahibi

Konu

(24-06-2019, Saat: 15:24)!AKINCI! Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ömer telsize pek güvenmeyin adminlerinin birisinin sv lere saldırı yaptıgına dair sesli kayıt aldım bizzat admininden paylasınca sonuc direk yasaklanmam ve arkadasım ın serverini yasaklaması oldu oyt deyiz şimdi @OyunYoneticisi  saolsunlar hiç bir sıkıntımız yok herşey gayet güzel
Bu yaptıgın iftaraya girer neden hic bi klannki yasakllkanmıyoda sızın gıbılerınkı yasaklanıyo adamın ana paneline girdigi icin csduragından yasaklandı ana panelini versin sonra baska ana panele gırıp omer tellye ana bacı sovsun burda enes sadece dıkatsizliginde yasaklansada sucu var Ömer telli basarili bi insan turkiyenin en ucuz sunuclarını ver en dolu suncularını o satiyor burda kımse lolo okumasın suc atmaya hakın yok...  Kızdırdın Beni

(27-06-2019, Saat: 13:09)ADOW Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-06-2019, Saat: 15:24)!AKINCI! Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ömer telsize pek güvenmeyin adminlerinin birisinin sv lere saldırı yaptıgına dair sesli kayıt aldım bizzat admininden paylasınca sonuc direk yasaklanmam ve arkadasım ın serverini yasaklaması oldu oyt deyiz şimdi @OyunYoneticisi  saolsunlar hiç bir sıkıntımız yok herşey gayet güzel
Bu yaptıgın iftaraya girer neden hic bi klannki yasakllkanmıyoda sızın gıbılerınkı yasaklanıyo adamın ana paneline girdigi icin csduragından yasaklandı ana panelini versin sonra baska ana panele gırıp omer tellye ana bacı sovsun burda enes sadece dıkatsizliginde yasaklansada sucu var Ömer telli basarili bi insan turkiyenin en ucuz sunuclarını ver en dolu suncularını o satiyor burda kımse lolo okumasın suc atmaya hakın yok...  Kızdırdın Beni
sizin gibiler derken neyimizi gördün ? bi söylermisin bana ömer telsizin işine geliyor adamın kendi agzından ses kayıtı var paze nin iftira mı bu biz buna kanıt diyoruz ama siz nasıl bir telli yalakalıgı yasıyorsanız bilemeyecegim bnm yasaklanma sebebim buydu ? gelsin anlatsın ozaman neden yasakladıgını 1 2 şey biliyor diye adminin  den vaz geçemedi

(27-06-2019, Saat: 15:36)!AKINCI! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-06-2019, Saat: 13:09)ADOW Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sizin gibiler derken neyimizi gördün ? bi söylermisin bana ömer telsizin işine geliyor adamın kendi agzından ses kayıtı var paze nin iftira mı bu biz buna kanıt diyoruz ama siz nasıl bir telli yalakalıgı yasıyorsanız bilemeyecegim bnm yasaklanma sebebim buydu ? gelsin anlatsın ozaman neden yasakladıgını 1 2 şey biliyor diye adminin  den vaz geçemedi
1 2 sey bılmıs dıyosun suan nerdeyse tum modlarda onun uid sistemi kulanıyo omer telli suan yazdıklarımı goruyomıkı yalaklık olsun ozaman bızde kanıtlada hostu birakalim bu kadar hak yiyosa Gülücük

(27-06-2019, Saat: 19:20)!AKINCI! Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim biraz araştırma yap zamanında ifşalar paylasıldı winston paylastı ben çektim biraz araştır 3 dinle 1 konuş demişler
Ya anında değiştirdin konuyu Winston dedin kişi niye bı hafta önce özür konusu açmıştı   Kahkaha kanıtın Vido kaydını at tamam diycem

Son Düzenleme: 27-06-2019, Saat: 19:58, Düzenleyen: !AKINCI!.
şuan kayıtlar yok fakat eski konulardan bulabilirsin winston un şuan ne yaptıgı beni ilgilendirmez sadece o gun yayması için eyüp e ve ona vermiştim

neden bu kadar delilercesine savunuyorsun bi anlam veremedim fakat eskiden forumu takip edenler bu olayı biliyor

Adow ismin gibi boş yapma sallama

Son Düzenleme: 27-06-2019, Saat: 20:09, Düzenleyen: ADOW.
(27-06-2019, Saat: 20:02)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adow ismin gibi boş yapma sallama
Sende da 2 3 ay önce şu konuları acıyorum da yeni öğrendim forum kullanmayı unutunmu OMER ABİ SWDE NASİL YETKİ YAZACAZ BlushD Allah'ım kimlere ugrastiriyon beni

(27-06-2019, Saat: 19:56)!AKINCI! Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şuan kayıtlar yok fakat eski konulardan bulabilirsin winston un şuan ne yaptıgı beni ilgilendirmez sadece o gun yayması için eyüp e ve ona vermiştim

neden bu kadar delilercesine savunuyorsun bi anlam veremedim fakat eskiden forumu takip edenler bu olayı biliyor
Haklıyi Her zaman savunurum eski yeni bilmem sonuçta bana kanitlayamadin yani iftara ya girer

@ EnesReiS` Webdiyo eklenti konusunda eklenti desteği vermeye her zaman hazır biliyorsundur Gülücük

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
(27-06-2019, Saat: 20:15)Aconyonn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ EnesReiS` Webdiyo eklenti konusunda eklenti desteği vermeye her zaman hazır biliyorsundur Gülücük
Teşekkür Ediyorum Hacı Eyw Gülücük

✘  RESPECT  GAMING CS:GLOBAL OFFENSIVE ✘

TeamSpeak3 IP  ; Ts3.respectgame.org

Cs 1.6 Server IP ;  95.173.173.57

Deniz Derindir Durulmaz, Dostluk Ebedidir Unutulmaz...!

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
JASTMARİAN GAMİNG < SEZON ARASI > d1//ferhat 4 374 07-06-2019, Saat: 00:20
Son Yorum: Smash

Task