Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Profil Fotoğrafı Çalışması

Konu

Tasarım Yapımcısı : wRazz1exL.
Tasarım Ismi : ( wRazz1exL. )
Tasarım Çalışmanız : Profil Fotoğrafı.

Arkadaşlar Bu İlk Tasarımım Yani Profeyonel Olarak yapmıyorum. Güzel ya da Kötü Olduğuna Dair Yorum Yaparsanız Sevinirim.

[- https://hizliresim.com/nbMaWR -]

Dünyada İki Bilinmeyen Vardır.Biri Kutuplar Diğeri İse Türkler C*. WD İcon
WRA yazısının üstüne koyduğun efekt biraz kötü durmuş, E harfinin en altınıda çok oynamışsın o oranı biraz daha düşürürsen daha güzel çalışma çıkabilir ancak genel olarak güzel olmuş.

(13-07-2019, Saat: 11:41)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WRA yazısının üstüne koyduğun efekt biraz kötü durmuş, E harfinin en altınıda çok oynamışsın o oranı biraz daha düşürürsen daha güzel çalışma çıkabilir ancak genel olarak güzel olmuş.
Yorumun İçin Teşekkürler.

Son Düzenleme: 13-07-2019, Saat: 11:50, Düzenleyen: SkullHD.
Efendim Sanırım Hydra Artz Yaptığı bir videoyu izleyerek Yaptıysanız Elinize Sağlık O Videoda ki Tıpa Tıp Benzerini Yapmışsınız Arka Planı da iyi Yapmışsınız Fırçayla, Kötü Yanı Text'ti Biraz Daha büyütebilirdiniz Pek Net Gözükmüyor

Steam Yutup | Rep
(13-07-2019, Saat: 11:49)SkullHD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efendim Sanırım Hydra Artz Yaptığı bir videoyu izleyerek Yaptıysanız Elinize Sağlık O Videoda ki Tıpa Tıp Benzerini Yapmışsınız Arka Planı da iyi Yapmışsınız Fırçayla, Kötü Yanı Text'ti Biraz Daha büyütebilirdiniz Pek Net Gözükmüyor
Doğrudur. Teşekkürler.

Yazının sonudakı zigzag efektini çok kaçırmışsın ve rengi kötü onun dışında güzel başarılar

(13-07-2019, Saat: 12:06)CyRuS` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazının sonudakı zigzag efektini çok kaçırmışsın ve rengi kötü onun dışında güzel başarılar
Bende Şimdi Farkettim. Yorumun İçin Teşekkürler.

Başarılı. Gülücük

Gelişebilir Yeni Yapacağınız Tasarımları Bekliyoruz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Youtube Kapak Fotoğrafı Çalışmam goldberg Graphic 0 232 19-02-2021, Saat: 21:40
Son Yorum: goldberg Graphic
TeamSpeak3 Banner Çalışması Zeze.Stained 11 1,405 24-11-2020, Saat: 10:42
Son Yorum: kral56
Vatan-ı Albayrak 2018 V1 Banner Çalışması `CoReCTioN* 1 507 20-11-2020, Saat: 03:27
Son Yorum: qrenq289
Vatan-i Albayrak After Effect Banner Çalışması `CoReCTioN* 4 664 20-11-2020, Saat: 03:27
Son Yorum: qrenq289
Oyun Serverları Logo Çalışması Zeze.Stained 2 494 18-07-2020, Saat: 18:04
Son Yorum: loerd000

Task