Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

PHP SMA Derleyici (Compiler)

Konu

Script Adı: PHP SMA Derleyici
Script Türü: .sma dosyası derleyici
Script Açıklama: SMA scripti sayesinde eklentilerinizi AMXX'e çevirebilir, Hataları kontrol ettirebilirsiniz ve, Bu scripti hem sitenize kurup çalıştırabilir, hemde webpanelinize entegre edebilirsiniz.
Script Altyapısı: https://www.amxmodx.org

Rar/zip şifresi:
[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

Not: Ayrıca sma dosyalarını "smalar" klasöründe depolamaktadır Gülücük
Not: Bootstrap 4 kullanılıp, Header ve footer şifrelenmiştir. Emeğe saygı Gülücük

[Resim: 7a542smaa.JPG]

----

[Resim: ee56fsma-comp.JPG]

.rar PHP-SMA-DERLEYICI.rar (Dosya Boyutu: 64.67 KB | İndirme Sayısı: 22)
PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
Bu amxmodx sitesine veri yollıyıp ordanmı alıyor yoksa kendi .inc aracılığı ilamı derliyor.

(31-12-2018, Saat: 13:47)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu amxmodx sitesine veri yollıyıp ordanmı alıyor yoksa kendi .inc aracılığı ilamı derliyor.
amxmodx sitesine curl ile post ediyor :Gülücük kendi .inc kütüphanelerini malesef normal hosting üzerinden çalıştıramazlar Gülücük

PHP Kod:
panele entegre edeceğimiz sma derleyicide bazı kodlarını kullanacağım ama bizimkinde inc ekleme de olacak Dilimi Keseni Ben Keserim ! teşekkürler Gülücük

Son Düzenleme: 31-12-2018, Saat: 15:28, Düzenleyen: SKYNLEXX*.
(31-12-2018, Saat: 14:59)PawNod\ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derleyici sana mı ait?
derleyici altyapısı amxmodx.org ye ait. Ben dosyayı oraya post ettirip daha sonra hem amxx hemde sma çıktısını depolatıyorum. Gülücük

(31-12-2018, Saat: 15:08)OyunYoneticisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: panele entegre edeceğimiz sma derleyicide bazı kodlarını kullanacağım ama bizimkinde inc ekleme de olacak Dilimi Keseni Ben Keserim ! teşekkürler Gülücük
rica Gülücük

PHP Kod:
Böyle scriptler bekliyorum senden siteme kurarım

(31-12-2018, Saat: 15:34)PawNod\ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle scriptler bekliyorum senden siteme kurarım
hocam kendime ait yaptığım eklenti derleyici var. fakat PHP de shell_exec() fonksiyonları ile çalışıyor. Çoğu hosting firmaları ise bu fonksiyonu devre dışı bıraktığı içinse çalışmıyor Gülücük

PHP Kod:
Scripti kurdum ancak şöyle bir hata var veyatta deneme sitemin barındığı yerden kaynaklı +5k kodlu bir eklenti derlettimeye çalıştım işlem başarız.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
PHP SMA Derleyici (Compiler V2) ` ripeNess 3 378 05-01-2019, Saat: 23:19
Son Yorum: PawNod'

Task