Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

OyunYöneticisi Hakkında Biraz Soru

Konu

Merhaba Ocak ayının başına doğru OyunYöneticisinden CsGo FUN sunucu almayı planlıyorum ama aklımda beni şüpheye düşüren ve tam cevabını bulamadığım sorular var onları buraya yazıyorum oyunyöneticisi sunucu alanlar veya yetkililer cevap verirse çok sevinirim. Ayrıca konuyu açmak için en iyi yerin bura olduğunu düşündüm yanıldıysam konum taşınabilir veya silinebilir.

1- Fiyatlar diğer yerlere göre neden aşırı ucuz? (Blabla sitesinde 16 kişilik 40TL iken burada 22 kişilik 25TL arada uçurum kadar fark var)
2- Kurucunun Röportajında 1 kişinin çalıştığını görmüştüm TeknikDestek'de de sadece 1 kişi mi var o kadar sunucuya yetişmek sıkıntı çıkarmaz mı?
3- Ayrıca OyunYönetcisi hostunda açılmış neden hiç büyük sunucu yok büyük sunucular çoğunlukla blablaoyun tarafından alınmış belirli bir sebebi var mıdır?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
OyunYöneticisi Pluginleri Hakkında... BloodLine 3 366 26-09-2019, Saat: 20:27
Son Yorum: BloodLine
CSGO Modda Olan Kasalar Hakkında RektSensei 15 706 05-07-2019, Saat: 14:59
Son Yorum: ZeynepHANIM
basebuilder2019 modu hakkında ReisBack 3 395 30-03-2019, Saat: 13:24
Son Yorum: MawiLarq
Oyunyöneticisi Kütüphaneler Yüklenmiyor! XaRex 4 377 05-03-2019, Saat: 19:55