Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Oxford Üniversitesi

Konu

Oxford Üniversitesi
Tıp Bilimleri; Matematik, Fizik ve Yaşam Bilimleri; Beşeri ve Sosyal Bilimler olmak üzere 4 ana kategoride yüzlerce eğitim programına sahip olan Oxford Üniversitesi'nin en önemli özelliklerinden biri eğitimin küçük gruplar halinde yürütülmesi ve her öğrencinin bir profesörden bireysel ders alma hakkına sahip olmasıdır. haftada bir saat başına. THE Dünya Sıralamasına göre, oxford üniversitesi, 80'den fazla Royal Society üyesi ve 170'den fazla British Academy üyesi ile İngiliz üniversiteleri arasında en yüksek kalitede akademisyenlere sahiptir.
Sunduğu eğitim kalitesi için Öğretimde Mükemmellik Çerçevesi için altın madalya alan Oxford Üniversitesi; The Sunday Times, The Guardian ve The Complete University Guide tarafından Birleşik Krallık'taki en iyi 2. üniversite olarak seçilmiştir. Eğitim verdiği hemen her alanda dünyanın ilk 10'u arasında yer alan Oxford Üniversitesi, dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında 4. sırada yer almaktadır. Oxford kadar yale üniversitesi de en köklü üniversitelerden biridir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kadirhas Üniversitesi YÖS Danışmanlık seohaberleri 0 53 31-10-2023, Saat: 13:16
Son Yorum: seohaberleri
Aydın Üniversitesi YÖS seohaberleri 0 53 31-10-2023, Saat: 00:23
İstinye Üniversitesi YÖS Danışmanlık seohaberleri 0 52 29-10-2023, Saat: 19:12
Biruni Üniversitesi YÖS Danışmanlık seohaberleri 0 52 29-10-2023, Saat: 13:12