Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Otomatik map açma

Konu

Arkadaşlar şöyle bir eklenti istiyorum 

örnek olarak gece saat 12 ile sabah 10 arası hep  y isimli map açsın

yada şöyle de olabilir saat 12 olduğu zaman y isimli mapı açsın ve timelimit olarak 10 saat versin

yada şöylede olabilir server x kişinin altındayken hep y mapını aç şeklinde

Oyunyonetisinde Boyle Bi Eklenti Mevcuttur Tabi Benim Dediğim Farklı
Eklenti Adı : Server Boş ise Map
Sunucu Boş Olduğunda Oto Map Açar Ama Siz Farklı Bişey İstiyorsanız Yetkililer İlgilenecektir

(18-02-2019, Saat: 15:58)Türkiyem Ceo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunyonetisinde Boyle Bi Eklenti Mevcuttur Tabi Benim Dediğim Farklı
Eklenti Adı : Server Boş ise Map
Sunucu Boş Olduğunda Oto Map Açar Ama Siz Farklı Bişey İstiyorsanız Yetkililer İlgilenecektir
O eklenti tam olarak isteğimi karşılamadı maalesef bana yukarıdaki gibi bir şey lazım
teşekkürler

Son Düzenleme: 19-02-2019, Saat: 00:07, Düzenleyen: Smash.
server boş işe map x oyuncu altındaysa olarak ayarlanabilir

Boş ol , boş ol , boş ol.
Yav akşam yazmıştım gönderdim sanıyordum unutmuşum kueura bakayın gelincr bakicam

(19-02-2019, Saat: 07:08)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yav akşam yazmıştım gönderdim sanıyordum unutmuşum kueura bakayın gelincr bakicam
estağfirullah, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz

Son Düzenleme: 21-02-2019, Saat: 00:24, Düzenleyen: Kalipso22.
Konu güncellenmediği için çöpe taşınmıştır .

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | otomatik nick degiştirme fourgething 4 364 24-07-2019, Saat: 01:39
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | [İSTEK]Otomatik Say Plugini Renkli StaFF 4 320 25-03-2019, Saat: 01:39
Son Yorum: Kalipso22
Silinmiş Konu   | Ücretsiz Teamspeak3 Açma gurkanxdd 1 373 01-02-2019, Saat: 12:13
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Otomatik nemesis başlatma kodu ZAMAN BÖLGESİ 2 292 11-01-2019, Saat: 10:09
Silinmiş Konu   | Www.DADPaneL.Com ' Bedava Ts3 Açma. AlphaNN 2 326 26-12-2018, Saat: 18:27

Task