Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Opengl32 ve ZeroV3 hilesi koruması

Konu

Serverlerda opengl32.dll yani wallhack ve ZeroV3 WH+Aim hileleri aktif durumda ve server oto ban atmıyor. Bu hileleri önlemek için ne yapabiliriz?

Sunucun nedir, hile dosyaları sizde varmı, hile kaynak kodu sizde varmı?

(26-07-2019, Saat: 14:18)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucun nedir, hile dosyaları sizde varmı, hile kaynak kodu sizde varmı?
Bizim sunucu 40 yani Al Sancak Poolday. Hile dosyaları var ancak hilelerin kaynak kodu yok.

opengl hile dosyası;

http://www.mediafire.com/file/m09m1nnscv55ngh/opengl32.dll/file

Z
eroV3 Hile dosyası;

https://s7.dosya.tc/server12/8ozpyj/ZeroV3.rar.html

(26-07-2019, Saat: 14:27)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucun nedir oyunyöneticisimi?
Evet oyunyöneticisi

Tüm hile korumları açık olduğu halde bu sorunmu var?

(26-07-2019, Saat: 14:30)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm hile korumları açık olduğu halde bu sorunmu var?
Evet aynen öyle. oyunyöneticisi serverlarında hileleri denedim bir çoğu oto ban atıyor.

bunu destek sisteminden serhat abiye bu konu linki olarak atabilirsin o fix atacaktır

Son Düzenleme: 26-07-2019, Saat: 14:33, Düzenleyen: janissery.
(26-07-2019, Saat: 14:31)janissery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2019, Saat: 14:30)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm hile korumları açık olduğu halde bu sorunmu var?
Evet aynen öyle. oyunyöneticisi serverlarında hileleri denedim bir çoğu oto ban atıyor.
Pardon csduragında denedin oto ban var fakat oyunyoneticisi serverlarının coğunda hileler çalışıyor.

(26-07-2019, Saat: 14:32)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunu destek sisteminden serhat abiye bu konu linki olarak atabilirsin o fix atacaktır
teşekkürler.. fakat Serhat abi kim nasıl ulaşacağım bilmiyorum siteye yeni üye oldum

(26-07-2019, Saat: 14:32)janissery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2019, Saat: 14:31)janissery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Pardon csduragında denedin oto ban var fakat oyunyoneticisi serverlarının coğunda hileler çalışıyor.

(26-07-2019, Saat: 14:32)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunu destek sisteminden serhat abiye bu konu linki olarak atabilirsin o fix atacaktır
teşekkürler.. fakat Serhat abi kim nasıl ulaşacağım bilmiyorum siteye yeni üye oldum
destek.oyunyoneticisi.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Aim - Hs - Kaymama Hilesi (CFG) MawiLarq 366 24,218 06-10-2022, Saat: 13:46
Son Yorum: nato.alfyph

Task