Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Öğrenciler İçin Mobil Uygulama

Konu

Bulunduğum şehirde öğrenciler için mobil uygulama geliştirmek istiyorum aklıma gelen ilk fikir şehirde bulunan cafeleri ve menülerini eklemek varsa indirimlerini yayımlamak sizin fikirleriniz nelerdir neler eklenebilir dusunceleriniz icin simdiden tesekkurler.

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
para kazanma taktikleri öğrencilerin en çok gerekli olan şeyi Gülmekten Ölüyorum

Son Düzenleme: 09-12-2018, Saat: 23:03, Düzenleyen: Kirito.
@ #juloa Bilsem zaten ben yapardım aga ama malesef oyle bi taktik yok Gülmekten Ölüyorum

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
Başarılar ,

Milli eğitimden son kararlar duyurular gözükebilir

(09-12-2018, Saat: 23:25)` ripeNess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Milli eğitimden son kararlar duyurular gözükebilir
Milli Eğitim yada Fakülte harici şuan yapmak istediğim şey bulunduğum ilde bulunan Cafeler - Restoranlar - Oyun Salonları - Spor Salonları Listeleri Fiyatları Konumları ile öğrenciye yönelik olan işletmelerin bulunmasını kolaylaştırmak gibi bir düşünce ilerki sürümlerinde milli eğitim fakülteler gibi yerlerin duyurularınıda ekleyebilirim.

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
Bence: en yakın yiyecek sinema falan güzel olur. Aynı zamanda Mehmet abi iyi bir noktaya değinmiş. Katılıyorum. Ve bilgilerimizle giriş yapabileceğimiz Bknz.
E okula girerken ki gibi bir sistem olursa güzel olur. Güzel şeyler bekliyorum.
Böyle bir uygulama güzel olabilir. Ve çıktığında tavsiye edip paylaşırım. Güzelse..

Tekrar Görüşmemek Üzere.
@ RuHSuZ Teşekkürler düşüncen için ben kayıt sistemli yapmayı düşünüyorum böylelikle ilerki sürümlerinde cafe tarzı yerlere yorum + beğeni gibi bir durum getirebilirim. Böylelikle insanlar yorumlara göre gideceği yerleri seçer şimdilik bulunduğum yer için yapıcam ilerde farklı şehirlerden insanlar ile anlaşıp o şehirlerde bulunan yerleride eklemeyi düşünüyorum YemekSepeti gibi şehir seçilebilen uygulama olucak ama öncelik bulunduğum yerle başlamak olmalı diye düşünüyorum

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
Hmm bu 5 yıldız olayı gibi diyorsun, güzel fikir beklemedeyiz.. Gülücük

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Harita yani google maps gibi birşey eklersen uygulamaya güzel olabilir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Project World (Eski Point Blankı Özleyenler İçin) Ouw 1 246 23-05-2019, Saat: 11:53
Son Yorum: Smash

Task