Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Ödeme ortağı hakkında ( içeri bak )

Konu

Son Düzenleme: 08-03-2019, Saat: 07:59, Düzenleyen: SKYNLEXX*.
Arkadaşlar Ödeme ortağı ile bir anlaşmazlık oldu, ve bu 173.106 ip ile anlaşıp benim serverime saldırılar yaptı. Serverimin günü 11 gün kalmış olup Oyunyoneticisi ile görüştüm ve bana ödeme ortağına 50TL iade etmemi istedi. Bende serverin günü dolana kadar istediğini yapsın. Günü dolunca ödeme ortağını çıkarın bizde serverimizi uzatalım tekrardan dedim. Oyunyoneticisi de sağolsun 2 gün mühlet verip 50TL iade yapılmazsa serveri kiraliga düşürecekmis. 

Ve benim burda zoruma giden şu, ÖDEME ORTAĞIM HEM SALDIRI YAPSIN, HEMDE İADESİNİ istesin?
Benim zoruma giden olayda bu zaten. Adam gibi dese ki " hocam ben ayrılmak istiyorum. İademi geri ver" diye veririm. Ama onca emek var. Serverim ile ts de.

Sizce burda haklı olan taraf kim?

Adamlar resmen dalga geçiyor bizimle

[Resim: 163lJj.png]

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
Haklısın Ödeme ortağı bu tür şeyler yapabiliyorsa kalksın

saldırı yapan tarafa iade saçma olur saldırı yapmamış olsa bile iade yapilmamasi gerek

Yaptığı yanlış ancak iade yapilicaktir büyük ihtimalle

(08-03-2019, Saat: 09:15)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaptığı yanlış ancak iade yapilicaktir büyük ihtimalle
Serverim kapansa dahi yinede 1 lirami vermem böyle adamlara.

PHP Kod:
Son Düzenleme: 08-03-2019, Saat: 09:44, Düzenleyen: Necatibey.
Burda serhat bey haksiz sanirim Ip on diye parayi dusunuyor ihale usulu

Serhat ben istedigim her ipe odeme ortagi olim param var gidip saldirim siz de iademi yapin guzel proje

(08-03-2019, Saat: 09:41)Necatibey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burda serhat bey haksiz sanirim Ip on diye parayi dusunuyor ihale usulu

Serhat ben istedigim her ipe odeme ortagi olim param var gidip saldirim siz de iademi yapin guzel proje
hocam öyle demeyin. Serhat bey'inde haklı olduğu sebepler var. Onada hak veriyorum.

PHP Kod:
Ticketten para transferi almayın veya ödeme ortagı eklemeyin sıkıntılı işler

Almış olduğunuz hizmetin kasıtlı olarak ödeme ortağınız tarafından aksatıldığını-engellendiğini kanıtlar ile ispatlayabilirseniz işlem yapılır diye düşünüyorum.

Şayet üstüne sizden ödeme talep ediliyorsa bir anlamı kalmıyor. Hukuki olarak ödemesi yapılmış ve faturalandırılmış bir ödeme olsa da  Ödeme ortağı ile aranızda yaşanan küçük bir sorunda ödeme ortağı hem saldırı yapacak hemde parasını alacak.

Diğer yönden ise de ödeme ortakları için problem olacaktır. Aynı küçük bir sorunda ödeme ortaklığından çıkartılıp parası verilmeyebilir. 

Sonuç olarak "Ödeme Ortağı" sisteminin gerekli şekilde tekrardan düzenlenmesi veyahut projenin askıya alınması bence en uygunudur. Tavsiyem uzun süredir tanımadığınız kişileri sürekli ödeme yapacak düşüncesiyle ortağınız yapmayın Gülücük

PHP Kod:
<script>
var 
_neo "Hi, Neo"
var _neo2 "follow the white rabbit.."
document.write(_neo "Enter the Matrix;" _neo2)
</
script

Sorun Çözülmüştür. OyunYöneticisine Teşekkürlerimi Sunuyorum <3

PHP Kod:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ejderha Gaming Hakkında GrainyGrapichs 1 429 03-07-2019, Saat: 00:44
Son Yorum: OyunYoneticisi