Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

NASA'dan Korkulur Haber

Konu

Amerikan Ulusal Havacılık ve UZAY Dairesi (NASA) Başkanı Jim Bridenstine gezegenimizin karşı karşıya olduğu en büyük tehlikelerden birisinin meteor çarpma riski olduğunun altını çizdi.[Resim: 5cc8ec6fc3936_752x395-nasadan-kritik-uya...941136.jpg]
Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Başkanı Jim Bridenstine ABD'nin başkenti Washington DC'de katıldığı bir konferansta çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Gezegenimizin karşı karşıya olduğu en büyük tehlikelerden birisinin meteorçarpma riski olduğunun altını çizen Bridenstine, "Bizim neslimiz böyle bir olaya tanıklık edebilir" dedi.

HİNEDE BİR UMUT?

Göktaşlarına karşı NASA geçtiğimiz yıl düğmeye basmış, gezegenimize çarpa riski olan göktaşlarına karşı mücadele için yeni bir silah geliştirmişti.

Gezegenimizin yörüngesinde bulunacak bir uzay aracına entegre edilen sistemin adı DART (Double Asteroid Redirection Test) olarak açıklanmıştı.

Steam Yutup | Rep
İnşallah tek hayatta kalan ben ve taş gibi bir kız olur ve insanligin neslini devam ettiririz .

(01-05-2019, Saat: 08:27)Q47. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah tek hayatta kalan ben ve taş gibi bir kız olur ve insanligin neslini devam ettiririz .
yalnız olmadığımı biliyordum Gülmekten Ölüyorum bunu bende hep düşünürüm .d aklıma gelip duruyor

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
İnşallah zombi istilası olur Gülmekten Ölüyorum

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
(16-05-2019, Saat: 18:54)muh4mmed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-05-2019, Saat: 08:27)Q47. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah tek hayatta kalan ben ve taş gibi bir kız olur ve insanligin neslini devam ettiririz .
yalnız olmadığımı biliyordum Gülmekten Ölüyorum bunu bende hep düşünürüm .d aklıma gelip duruyor
O zaman 2 kız bulalım jsjs

Adem dünyaya meteor çarpıyor hayatta kalmayı geç parçanı bulamazsın

Boş ol , boş ol , boş ol.
Hayellerinizi Unutun DART (Double Asteroid Redirection Test) Uzay Aracı tarafından Hayattasınız..

Steam Yutup | Rep
Şu meteor çarpmaları oldum olası ilgimi çekmiştir Gülmekten Ölüyorum

neil degrease tyson problem olmaz demişti.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task