Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Mr.ZqRBa | Efsane Mascot Pack Paylaşımı | `v4 +PSD

Konu

Son Düzenleme: 22-07-2018, Saat: 21:37, Düzenleyen: Zeze.Stained.
Ne olayı yapmış hakkında bilgin yok ki neler olup bittiğinin hepsini biliyorum sana sözüm yok sen ortaya atladın ilk önce muhammedin yanına gidip muhammedle takılmak ekibin sevmek oluyor ondan sonra muhammed ban yiyince burada düzgün adamı kalmayınca ekibinzi seveceğim gibi şeyler boş muhabbetler yani yetki var ki zaten çoğunuz haketmiyorsunuz

bu arada Ifşa Derken ifşalık birşeyimiz yok evelallah herşeyimiz açık ortada buyur ifşa et Gülücük

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
Birşeyi Yanlış anladığımı sanmıyorum çünkü yaklaşık 6 aydır Muhammedin yanındayım başkalarına etmediği yardımı bana etti ki herkesden çok biliyorum diyebilirim yani yanlışlık yok Araya boşa atlamamalısın

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
Burada yetkiyi hak etmeyenleri yazda bilelim kimler ?

Arkadaşın konusunda böyle kirletme, Muhammed iyi birisiydi forumdan banlandı artık onun hakkında konuşulmamalı neyin ne olduğunu ben bilmiyorum neden banlandı umrumdada değil zaten ben işime bakarım arkadaşlarda öyle yapıyor zaten. Tsde konuşmuşluğumuz vardır şimdi Muhammed banlandı diye arkadaşlardamı bırakıcak forumu Allah Allah ya...

PHP Kod:
public leooo(id)
{
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
if(!
equal(name,"Leooo")) 
{
client_cmd(id,"-voicerecord")
}

Steam: http://steamcommunity.com/id/LeoooAZ/
Gittiğini sanmıyorum, @ Demirhann uygun olmayan mesajları sile bilirmiyiz?

PHP Kod:
public leooo(id)
{
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
if(!
equal(name,"Leooo")) 
{
client_cmd(id,"-voicerecord")
}

Steam: http://steamcommunity.com/id/LeoooAZ/
@Zeze.Stained Ne Hak Edip Etmeyeceğimi Sen Karar Veremezsin Ben Deneme Mod Olurken Bir Söz Verdim Ve O Sözü Yerine Getirdim Ve Getirmeye Devam Ediyorum Ben Bu Yetkiyi Zaten Hak Etmeseydim Demirhan Beni Almazdı Ve Size Bakılırsa Forum Olarak Forum Üyleri O Ankette Kimin Hak Edip Etmediğini Açıklamış. Konuyu Uzatmaya Gerek Yok Egonuzu Kendinize Saklayın.

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
Nerede ne zaman Egomuz Yükselmiş Tek Benmiyim Yoksa Muhammed Veya Ekiptekilermi çünkü hiçbir zaman "biz en iyisiyiz biz çok güzel yapıyoruz bizden iyisi yok " demiş birisi değiliz konuyu uzatma diyip laf atıp konuyu bitirmeye çalışıyorsun moderatorsun hiç hoşlanmadım ve Anket önemli değil hatta umrumuzda değil çünkü birşeyler yapmak isteseydik çoktan yapardık ama Yetkililerde iyi biliyorki Sadece Mod Hesabına Girip konu açıldı Devamınıda getirebilirdik...
Yani Kısacası Bizim Yanımızda takılmışsın madem egoluyduk niye geldin
Muhammedi seviyodun ağızdan duyma laflarla Milleti kötüleyenlere Inanmasaydı Gelip sorsaydın bunlar olmazdı.

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
Bu Konu Hakkında Konuşmak İstemiyorum Kimin Ne Olduğunu Herkes Biliyor.

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
TheOrder Gaming Mascot PSD [Sahipsizler] 55 4,012 08-06-2022, Saat: 22:55
Son Yorum: yusufkaya01
Anka Kuşu Mascot Logo xSwezzyOfficial 2 357 04-11-2021, Saat: 13:49
Son Yorum: nihatozturkxd
NaoKredo - Maskot Paylaşımı #2 NaoKredo 27 980 04-06-2021, Saat: 15:21
Son Yorum: T͜͡c٭ YouLosT
50 Adet Mascot Paylaşımı V1 InfazDesigN 96 5,195 04-06-2021, Saat: 15:16
Son Yorum: T͜͡c٭ YouLosT
Virüs* Desing { 10 ADET MASKOT PAYLAŞIMI } Hüseyin Orkun 29 793 07-04-2021, Saat: 15:56
Son Yorum: STRAKe

Task