Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Model Yolu Çoğaltılacak [oku]

Konu

Son Düzenleme: 29-08-2017, Saat: 01:13, Düzenleyen: 100verdim.
Arkadaslar merhabalar bildiginiz üzere bazı kardeşlerimiz f tuşu ile silah inceleme plugini yapmak için emek harcıyor ben pluginde sadece model yolu editlemeyi bildigim icin yardımınıza ihtiyacım var sizinle birlikte bütün silahlarda f tusuna basınca silah inceleme plugini yapacagız biliyorum birçogunuz diyicek bu sma ile olmuyor uyumlu modeller lazım bi ingiliz serverinden modelleri çaldım arkadaslar butun modellerin weapon origin-animation bölümünün en altında 1tane incpector adlı seçenek var bastıgınızda silahı dehşetül vahşet şekildi inceliyor o kadar csgo ya benziyorki eminim sizde şaşıracaksınız işte ben geriye kalan kısımda tıkanıyorum bende bütün MODELLER var sizden istedigim aşşagıdaki ekteki silah inceleme plugini bütün cs 1.6 silahlarında uygulamanızdır eğer zamanımı alır diyorsanız en çok kullanılan silahlara yapalım hem server giriş süresinide uzatmaz zaten modeller cok kaliteli 
-deagle-usp-glock-famas-galil-ak47-m4a1-awp-bıçak
için uyarlayınız bende modelleri var model yollarının adını editler servere yüklerim eğer çalışırsa yapan kişininde izni olursa forumda konu olarak paylaşırım ve pluginin tabiki sana ait oldugunu belirtirim... teşekkür ederim
NOT:ZARARLI HACK KOD UYARISI VERİYOR EKTEKİ PLUGİNDEN

.sma inceleme.sma (Dosya Boyutu: 2.45 KB | İndirme Sayısı: 3)
dehset ucretli satiyor senin acitgin bu konu suanda ayiptir

Verified Females
Son Düzenleme: 29-08-2017, Saat: 10:02, Düzenleyen: amad.trgg.
Ticaret bölümünde aynı dediğin silahlarla yapmış olduğum eklenti var eklenti Çok da zor olmadığı için gayet ucuz bir fiyata satılıktır. Video Link : https://m.youtube.com/watch?v=no6ZDrMeEW0

ahm3tcelik.github.io
Ekteki de aynı işlevi görüyor.

PHP Kod:
JailBreak Robot Savaşları [%70]
Daha Akıllı Koruma Köpek  [%95
[Resim: https://i.hizliresim.com/PrL49O.jpg]
Son Düzenleme: 29-08-2017, Saat: 14:47, Düzenleyen: 100verdim.
@ByDehSeT Kardeşim evet emeğini değerlendirdiğini biliyorum fakat açıkcası senin yaptıgın silahlar çok basit  kesinlikle seni aşşağlamıyorum evet çok güzel bir eklentin var tamam emeğinde var ama bende incelemeye uygun daha güzel modeller var şayet dersenki ben sana bu plugini satayım model yollarını degistir sendeki silahlarıda inceler diyorsan tamam olur forumda paylasmaz kendim kullanırım.
@Kirito Konusabilecegimiz ts3 adresi falan varmı ? yada benim ts3 adresim 95.173.173.73 ordan daha detaylı konusalım

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Jailbreak ıçın T Model Cüce Modeli Varmı YagizLoL_ 1 199 14-09-2020, Saat: 10:28
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Model İstek Kırmızı_BeyazTR 1 333 12-12-2019, Saat: 07:15
Silinmiş Konu   | Kişi Özel Model kerem123 1 271 30-11-2019, Saat: 11:58
Silinmiş Konu   | her admine farklı model ismail özer 1 238 23-11-2019, Saat: 08:16
Silinmiş Konu   | her admine farklı model ismail özer 1 228 21-11-2019, Saat: 21:04

Task