Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Mail ile destek sistemi php

Konu

Bir arkadaş forumda paylaşmıştı son konularda görmüştüm php ile mail ile destek sistemi teması vardı onu bulamıyorum yardım edebilecek varmı ?

KEHF-İ ALEM JAİLBREAK AİLESİ !
sen beni yanlış anladın knki ben php kodlu destek site temasından bahsediyorum hatta temada kendi mail bilgilerimizi girioduk adam formu yollayınca kendi mailimle kendimize mail atarak adamın formunu yollanıyordu

Son Düzenleme: 10-10-2019, Saat: 22:57, Düzenleyen: ` ripeNess.
İsterseniz sitenize ufak bir ücret ile ticket ve üyelik sistemi ekleyebilirim admin panelinden kontrol edebilirsiniz.

(10-10-2019, Saat: 22:56)` ripeNess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsterseniz sitenize ufak bir ücret ile ticket ve üyelik sistemi ekleyebilirim admin panelinden kontrol edebilirsiniz.
imzanınzdaki numara sizemi ait whatsappdan yazacağım

(11-10-2019, Saat: 17:00)SEO TAMSIN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-10-2019, Saat: 22:56)` ripeNess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsterseniz sitenize ufak bir ücret ile ticket ve üyelik sistemi ekleyebilirim admin panelinden kontrol edebilirsiniz.
imzanınzdaki numara sizemi ait whatsappdan yazacağım
o numarayı artık kullanmıyorum
0543 665 34 08 yazabilirsiniz

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task