Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

LOGNER ADAM & VİRAX BİLİSİM

Konu

Merhaba Arkadaşlar 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Logner Adam Sitesi Hem 1 Blog Hemde Tasarım Yeridir Tasarımlarımızı GameX DesiqN Yapıyordur Yani Ben yapıyorum
Destek Olarak viraxbilisim.tr.gg Arkadaşlar viraxbilisim.tr.gg ve LOGNERADAM.tr.gg siteside Aynı KİŞİYE Aittir Sakın siteyi ben yaptım diyerek Aldanmayın                                     viraxbilisim.tr.gg & logneradam.tr.gg

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
NetworkTescil İnternet ve Bilişim Teknolojileri networktescil 0 119 16-12-2020, Saat: 15:13
Son Yorum: networktescil
[ TEEN WOLF ] Atlantis Bilisim Sponsorluğunda açılmıştır This TO PaSHA 0 155 26-06-2020, Saat: 16:51
Son Yorum: This TO PaSHA
Mortal Bilişim | TeamSpeak3 Hizmetleri BarisKarademir 6 913 30-03-2019, Saat: 17:35
Son Yorum: MawiLarq
ReqaL Bilişim Teamspeak 3 Ve Web Hosting [Mw] Mehmet E. 15 1,665 09-09-2018, Saat: 11:31
Son Yorum: OnlyCoder

Task