Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Kurumsal üye alımları

Konu

(20-03-2019, Saat: 23:17)Kroxi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2019, Saat: 23:12)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2019, Saat: 23:11)cheff Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Topluluğun kurucusu derken clan kurucusuna da mı veriliyor?
Oyun sunucuları için( counter strike 1.6 ) için , oyt.webdiyo.com'adresinde ekli bir sunucu ise ve belli bir kitleye hitap ediyorsanız özel mesaj ile detayları öğrenebilirsiniz.
Bu kabul edilebiliyor ama benim dediğim onay almadığını iddia etmiş bir arkadaş ne alaka?
Senin yorumundan anlaşılan sunucu tarzı birşey açıcağın

Sunucu değil, OYT'de bir klan ama bildiklerinizden Farklı, Klanlara vereceğinize dair birşey yazmıyor orda, kurumsal bir klan adına bu soruyu sordum?

@ MawiLarq Simdi Ben 173.115 Sahibiyim Ben Kurumsal Üye Alımların İcine Girebiliyormuyum

Son Düzenleme: 16-05-2019, Saat: 21:37, Düzenleyen: Aconyonn.
(21-03-2019, Saat: 13:19)! RasKoLn. ! Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq Simdi Ben 173.115 Sahibiyim Ben Kurumsal Üye Alımların İcine Girebiliyormuyum
İnternet sitesinizin olması şart ve belli bi kitleye hitap edicek

Mevcut durumda yer sağlayıcı belgesi olmayan kullanıcıların kurumsal üye rankları alınacaktır ay sonunda.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task