Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu Paylaşmak İstiyorum !

Konu

Nasil Konu Paylaşılır ?

Konu Paylaşınca Elime Ne Geçicektir ?

• Paylaştığınız konudan yüzlerce,binlerce kişi ücretsiz olarak yararlanabilcek.
  • Paylaştığınız konu sayesinde internet ortamında paylaştığınız katagori takipçileri tarafından izlenime alıncaksınız.
  • Konunuzu paylaştıktan sonra yorum olarak nasıl daha iyi bir konu olabilir bunun için yorumlar gelicektir.
  • FORUM.WEBDiyo Ailesine büyük bir katkı yapmış olucaksınız.
  • Yetkili olmak yolunda bir adım atmış olucaksınız.
Moderatör Onayları Nasıl İlerler ?

İlk aşamada paylaştığınız konu yetkili paneline düşer burda konunuzu Kurallara uygunmu diye bir denetimden geçer , sonrasında dosyanızı indirirerek doğru bir dosyamı veya zararlı , saçma bir içerikli dosyamı koyduğunuz kontrol edilir sonrasında konunuz onaylanır. 
Tahmini Onaylanma Süresi 30 Dakila ila 5 Saat arasında değişmektedir , Saatlere göre fark etmektedir.

Reklamin iyisi kötüsü Olmaz Smile

sınav denilince Stres akla gelir.

Son Düzenleme: 17-06-2018, Saat: 13:54, Düzenleyen: ayazhepyekyenı1.

Teşekkürler

| Facebook |                                  | Instagram | 

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Forumda İsmimin Değişmesini İstiyorum ʢ۩ʡ ☰ Furkan ☰ ʢ۩ʡ 5 207 18-12-2019, Saat: 20:23
Son Yorum: TrxppyFade
Önemli Bir Konu Bakabilir misiniz? `CoReCTioN* 16 745 15-12-2019, Saat: 12:26
Son Yorum: `CoReCTioN*
Sims4'lü Origin hesabım var elden çıkarmak istiyorum. ichbinberat 1 178 30-10-2019, Saat: 13:49
Son Yorum: MawiLarq
Konu bildirimi gelmedi nemesiskingofcs 3 216 29-10-2019, Saat: 12:14
Son Yorum: nemesiskingofcs
Süper Lig Genel Konu TheFlash 10 359 31-08-2019, Saat: 12:16
Son Yorum: TheFlash

Task