Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Kim bu Mehmet Tutu ( wappeN )

Konu

Öncelikle webdiyoda beni çoğu kişinin tanıdığını düşünüyorum fakat yeni gelen kardeşlerimiz mevcut kısaca kendimi tanıtayım.

Adım Mehmet Tutu Facebook platformunda uzun yıllardır varım şu 2-3 aydır aktif değilim şuan aktif kullanmaya çalışıyorum. Öncelikle her insan gibi ilk olarak 2015 - 2016 yılında cs1.6 ile giriş yaptım ts3 camiasına o sıralar fena jb ye sarmıştım tabi Osmanlı var ozaman natronabi var çok güzeldi neyse sonra MGA alemine girdim Umut akyüz beyazpolis ile tanıştım vesaire falan kendimi geliştirdim mga da modluk falan yaptım derken asıl mevzu burada başlıyor. Grupta illegal işler dönüyordu bende merak saldım başladım illegal e tabi ozamanlar azure geçirmeye çalışıyordu herkes geçiren birkaçkişi mevcuttu sonra bende azureye en büyük vurgunu ben yaptım tam tamına 6-7 ay cloud gaming + VDS VPS ne ararsanız kullandım sonunda kart patladı falan derken böyle ilerliyorduk tabi ozamanlar. yıl 2017 oldu tabi ozamanlar 2016-2017 yılları en aktif cs1.6 forumlarından CSAİLESİ mevcut. Bende bu forumdan faydalanmaya falan başladım pluginlerden tabi ozamanlar daha forum mantığını bilmiyorum sadece plugin alıp çıkıyordum. Şuan kullanılan forum Yazılımı MYBB ye merak saldım ve bir forum açtım o forumu belki bilirsiniz csdeyiz. Tek değildim yanımda çok iyi anlıyan biri vardı bu forumdan herneyse isim vermicem. Forum çok iyi ilerliyordu baktık 200 üye falan oldu youtubeda BATUREİS ile anlaştık reklam verdik. Sonra forum uçmaya gitti falan derken 1000 üyeyi geçtik bende mybb de bayağı bilgi sahibi oldum şuan %70 mybb bilgim bulunmakta tek SQL bilgim eksik. Neyse 1200 üye oldu derken forum işini zirvede bıraktım ozamanlar şuanki kadar forum yoktu ve biz csa ile yarışıyorduk. Mawilarq Emirhan ile birsürü olaylarımız oldu ? herneyse şuan kendisi ile bir sorunum yok iyi birisidir. 
Sanalda yakından tanıdığım adam gibi adamlardan birkaçı
 Umut beyazpolis , Emirhan , ferudun ve Ömer ( dalale ) dir.

Şuan ne yapıyorum tatildeyim.Yönettiğim teamspeak3 adresim var ( ts3talk.com ). Yönettiğim veya ekibinde yer aldığım forum yok hepsine son verdim. Webdiyo ve r10 forumlarında takılmaktayım başka forumlarda takılmıyorum. Son mybb projem mybbyardim.com var bunuda aktif edeceğim zamanı geldiğinde. 

Son olarak şuan kullandığım nickim wappeN dır. anJeun nickinide arasıra kullanırım. Forumdaki wappeN hesabıda bana aittir. Diceklerim bukadar . 
Mybb yazılımı kullanacak olan sağlam forumlara teklif gelirse yardımcı olabilirim. Şuan illegal işleri tamamen bırakmış bulunmaktayım. 

Bana buradan PM ile yada r10 dan PM ile ulaşabilirsiniz.

' en zor kararları en güçlü iradeler verir. '
Güzel açıklamışsın.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Marvel fanıyım bu arada xd

Okurken gözlerim yoruldu ve marvel,dc tarafından yapılan eserlerden nefret ediyorum acayip saçma buluyorum

(27-07-2019, Saat: 14:19)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okurken gözlerim yoruldu ve marvel,dc tarafından yapılan eserlerden nefret ediyorum acayip saçma buluyorum
Hmm

(27-07-2019, Saat: 14:19)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okurken gözlerim yoruldu ve marvel,dc tarafından yapılan eserlerden nefret ediyorum acayip saçma buluyorum
nE Gülücük

nE

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(27-07-2019, Saat: 20:44)TheFlash Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin.
 2 yıl önce geldim biraz geç oldu ama Gülmekten Ölüyorum

(27-07-2019, Saat: 22:13)` anJeun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-07-2019, Saat: 20:44)TheFlash Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin.
 2 yıl önce geldim biraz geç oldu ama Gülmekten Ölüyorum
Farketmez

Projeler | İletişim | Web
--------------

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task