Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Jbmenu sorunu

Konu

3 gündür serverim açık fakat halan daha jbmenu yapabilmiş değilim editlemeyi bilmiyorum 50 60 lira para istiyorlar durumum yok rica etsem
bu işlerden anlayan bir arkadaş bana editleyebililrmi ?

Beautiful Girls from your city
Son Düzenleme: 17-07-2019, Saat: 06:29, Düzenleyen: xmalx16.
95.173.173.157 JBmenu ye bakın beğendiyseniz serverinize göre editleyip size atabilirim.

yarın konuşalım vip menuye girebilmeniz için bir adminlik yazarım orayada bakarsınız.

[Resim: https://resmim.net/f/DPgoMe.gif]

---Best Gaming - JailBreak Ailesi---
Bu forum zaten bu yüzden var. Şu anda piyasada 50 60 TL'lik bir jbmenü zaten yok. Bir kaç arkadaş eklentiden anlamayan forumlardan uzak duran kişilere pluginciyim diye gidip yüksek fiyatlara eklenti yapabilirim diyorlar fakat tek yaptıkları forumlardan eklentileri alıp AUTHOR kısmını değiştirmek.

Forumda bir sürü jbmenü bulunuyor, kendine göre, hoşuna gideni seç yükle. Başka bir sorun olursa bu konu altından yardım alabilirsin.

Dilimi Keseni Ben Keserim ! , hala satanlardan ben varım galiba, arkadaşın dediği gibi tonla menü var seçin alın kurdurun birine

@ ITenGriTR

Sen AUTHOR değiştirmiyorsun Gülmekten Ölüyorum Kendi emeğini harcıyorsun ve özel olarak yapıyorsun. Ben ücretsiz olarak paylaşılan hiç bir emeği olmadan o kadar para alanlardan bahsettim Gülmekten Ölüyorum Sen emeğinin karşılığını alıyorsun Gülmekten Ölüyorum

@ canbeytr5 Özelden ts3 adresinizi bırakın yardımcı olacağım içimden geldi.

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Jbmenü En gelişmiş !!! Benim değil başkasınındır.! Gamekinq 3 415 08-11-2019, Saat: 11:37
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | jbmenu novakng662 3 306 08-11-2019, Saat: 11:32
Silinmiş Konu   | Jbmenu [Edit] nemesiskingofcs 1 295 19-10-2019, Saat: 16:37
Silinmiş Konu   | Jbmenu [İsteK] nemesiskingofcs 12 502 18-10-2019, Saat: 18:50
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | Yeni güncel jbmenu dalyan 8 381 07-10-2019, Saat: 20:21
Son Yorum: Smash

Task