Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | İstek ze zombie olma efecti

Konu

Son Düzenleme: 25-05-2018, Saat: 08:55, Düzenleyen: editv1v2v3.
Merhaba arkadaşlar elinde ze uyumlu resimdeki zombi olma efecti olan varmıdır acaba ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Bana model ve modu atarsan verebilirim.

Son Düzenleme: 25-05-2018, Saat: 16:07, Düzenleyen: PowereXe.
Bu Modelin Ayrı Bir Plugin İle Yapılmasının Neredeyse Mümkünatı Yok. Biohazard Ana Eklentisinin İçine Gömülü Şekilde Komutlarla Tetiklenerek Çalışır.
Özellikle Biohazardda Ayrı Plugin İle Yapılıp Düzgün Çalıştırılması İmkansızdır. 3 Ay Boyuncu Bununla Uğraştım. Sonunda Dias'ın Biohazard Modunda Gömülü Şekilde Yattığını Farkettim. Forumda Full Mod Widget LE Konum Var Orada Biohazard G-59 LE-3 Dosyasının İçinde Ana SMA'da Bulabilirsin. Şimdi Geleyim Neden Ayrı Plugin Olarak Kodlanamadığına. Temel Sebebi Zombinin Eline Silah Almasını Yasaklayan ve 0.000001 Saniyede 1 Kontrol Atan Static check_weapon Komutu. Static Olduğundan Araya Başka Silah Sokulamıyor. Her Bıçak Çekişinizde Zombi Eli Geliyorsa Bu Static Komuttandır.

-Zombiye Dönüşüldüğünde Uygulanacak Komutlar Değiştirilerek O Dediğin Efekt Yapılabiliyor.

1-) Zombiye Dönüştüğünde (Komut Alan Public) Static Değeri Kaldırılıp Bu Model Ekleniyor.
2-) Dönüşme Bittiğinde Static Komutu Model Bitimindeki Kodlamayla Tetiklenip Çalıştırılıyor.
3-) Bu Zaman Diliminde Zombi Silah Bomba vs. Alıp Kullanmasın Diye Kısa Süreli Drop Komutu Uygulanıyor.

Benim Bio G-59'da 120 Bin Satırlık (120KB) Elle Yazılmış Biohazard Menüsü Var. Bionun Kodlaması Eski Tip Olduğundan Plague'ya Oranla Editlenmesi Çok Daha Zor.
Şimdi Zombie Plague'ya Gelirsek (Escape de Aynı Mal) Senin Bu İstediğin Şey Ayriyetten Eklenti de Olabilir Modun İçine Gömülü de Olabilir.
İnternette Araştırmak İstersen. ZP Addon Infection Effect / Claw Effect Şeklinde Bulabilirsin.

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

evet bunu bende cok aradım bulamadım Gülücük

@PowereXe evet dostum katılıyorum , ama dediğin gibi bende plaguede ayrı bir eklenti olarak kullanılabilceğine inanıyorum fakat şöyle bir sorun var dediğin şekilde çok arama yaptım eski tip sende bilirsin ekrada sadece tırnak izi efecti cıkıyor o var bu benim istediğim şeyle ilgili herhangi bir paylaşım yok malesef

El Başında Zombie Elinin Static Olarak Gelmesini 2 Saniye Gecikmeli Başlatıp O 2 Saniyelik Araya Bu Model Koyuluyordu. Static Devreye Girince Normal Zombie Ellerin Gelip Modeli Yok Ediyordu. Dediğim Gibi Full Mod Widget for Companies Konumdaki Biohazard Ana SMA'sında Bulunuyor Ordan Rahatlıkla Yardım Alabilirsin.

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | İstek Banner bayarsunucum 1 317 18-09-2020, Saat: 16:25
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | İSTEK BANNER adasdasd12 1 313 18-09-2020, Saat: 15:29
Silinmiş Konu   | Banner İstek adasdasd12 1 279 18-09-2020, Saat: 15:29
Silinmiş Konu   | Banner [ISTEK] KraLeonidaS 1 282 18-09-2020, Saat: 15:29