Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | İstek 1 - Kişi Yerine Ekip

Konu

Selamun aleyküm , 

Dostlar ilk isteğim olarak ben şöyle bir şey istiyorum : Mesela grafik forumumuz var , bunun alt bölümleri olarak örnek olarak veriyorum grafik tasarım istek bölümü var . Bu bölümde 

Grafik ve Tasarım istek bölümü

Sorumlu: Zeze.StainedBarisKarademirInfazDesigN "

Sorumlu olarak 3 kişinin ismi var , ben şöyle birşey istiyorum bu sorumlu kişiler yerine sorumlu ekip yazıcak , görünüşte düzenlilik hakim olucak ne bileyim yani bir düzen içerisinde olucak sistem artık ekiple yürütülecek . Mesela graphic team ekibi var bu ekip hem ts3 hemde grafik bölümüyle ilgileniyor . Ben de bu ekibin lideriyim ve bu ekibe yapılan alımları ben takip ediyorum , ben referans oluyorum . Bu bölüm ekipleri sadece yetkililere açık olucak yani moderatör veya deneme moderatör veya daha üst yetkililer hangi bölümde yetkiliyse o bölümün ekibinde olmak zorunda olucak . 

İnşallah istediğim şeyi tam olarak belirtebilmişimdir , vesselam .

Aleyküm Selam, benim için olumlu.

PHP Kod:
public leooo(id)
{
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
if(!
equal(name,"Leooo")) 
{
client_cmd(id,"-voicerecord")
}

Steam: http://steamcommunity.com/id/LeoooAZ/
aleyküm selam mantıklı geldi

@ Demirhann
Şöyle birşey yaparız
Grafiker Moderatör Diye bir yetki yaparız bu yetkiyi grafik kategorisine ayarlarız?
Uygunmudur senin için

Kanka bu istediğim şey sadece grafik bölümü için geçerli değil yani bütün bölümler için , amacım şöyle bir düzen ve sadelik şeklinde devam ettirmek . Değişen hiçbirşey olmıyacak yani sadece bölümlere ait ekipler oluşturulacak , yetkili olduğu bölümde hangi ekip var ise yetkii olan kişi o ekibe giricek ve sorumlu yazan yerde kişi yerine ekip ismi yazıcak . İstediğim olay budur ve 1 yetkilinin 1-2 bölümde değilde üye olduğu ekibin karşılaştığı sorumluluğu hep beraber alıcaklar . @mehmet [YMW]

@ Demirhann
olurda
çok fazla yetki olur yani tek bir moderatör yetkisi varken bunları çoğalt diosun yani
dediğini anladım yoksa
Grafik bölümünü Graphic Team yöneticek
Eklenti İsteği Minik Coder gibisinden biz onları sadece ekip diye açtık hiçbir yetkisi yok
Onlara yetki verirsek alınan herkes moderatör olur bu yüzden tehlikeli bir durum

Yok sen hayla anlamadın Gülücük Ekip ekip olarak kalıcak , sadece üye olan kişiler yetkili olucak . Yani ekip resmileşecek . Bir o bölümün yetkili kadrosuyla oluşan ekip olucak birde normal oyuncunun açtığı ekip olucak anladın mı . Ekibe girmek içinde o bölümün yetkilisi olmak zorunlu olucak .

Mantıklı Ve Böylece Konulara Daha Hızlı Yanıt Verilir.

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
Konu "Cevaplanmış Görüşlere Taşındı" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | Foruma Üyelerine Özel Server Listesi (İstek) SKYNLEXX* 13 706 18-09-2020, Saat: 22:13
Son Yorum: JwG
Çözüldü   | Toplam istek çözme MawiLarq 4 360 18-09-2020, Saat: 22:04
Çözüldü   | İstek konu cs_get_user_money ByCS 4 370 18-09-2020, Saat: 22:01
Çözüldü   | İstek bölüm !AKINCI! 1 299 18-09-2020, Saat: 22:01
Çözüldü   | Icon hk. Istek RuHSuZ 6 352 18-09-2020, Saat: 21:56

Task