Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Historia Gaming 125 ip adresi saldırı yapıyor.

Konu

Son Düzenleme: 28-08-2019, Saat: 18:35, Düzenleyen: EnesReiS`.
Merhabalar historia adlı şahıs bir clan gelip sunucumuzda saldırı yapmakla uğraşıyor,bunu 2. defa yapıyorlar fakat biz yapmıyoruz dikkat ediyoruz yani bu konuda.

bu klandan şikayetciyim,gerekli ss ve deliller bellidir.

[Resim: dLMGln.jpg]

saldırı yapan şahısın ip adresi ; 95.10.25.13

Saldırı yapan şahısların sunucu adresi ; 95.173.173.125

Bizim sunucu ip adresimiz ; 95.173.173.122

herşeyi kontrol edebilirsiniz serhat bey gerekli büttün delilleri sundum. Gerekirse serhat bey bizim panelimizden kontrol edin,herşeyi sonuç olarak tam anlatılır bir şekilde sunduk,kısacası şikayetciyiz bu klandan.

@OyunYoneticisi

✘  RESPECT  GAMING CS:GLOBAL OFFENSIVE ✘

TeamSpeak3 IP  ; Ts3.respectgame.org

Cs 1.6 Server IP ;  95.173.173.57

Deniz Derindir Durulmaz, Dostluk Ebedidir Unutulmaz...!
Onlar hakkında birşey bilmiyorum fakat dolandırdığınızı düşünüyorum .

Union CSGO Mode
(28-08-2019, Saat: 18:36)WX\'Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onlar hakkında birşey bilmiyorum fakat dolandırdığınızı düşünüyorum .
yazdığında anlamlı birşey olsa kaşke,dolandırma ile alakalı konu varmı orda  Gülücük

(28-08-2019, Saat: 18:38)EnesReiS` Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2019, Saat: 18:36)WX\ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onlar hakkında birşey bilmiyorum fakat dolandırdığınızı düşünüyorum .
yazdığında anlamlı birşey olsa kaşke,dolandırma ile alakalı konu varmı orda  Gülücük
Beni ve müptelayı dolandırmıştın hem csduragında hem oyunyöneticisinde yani anlamlı olması gereken ne var anlamadım

Union CSGO Mode
Adamların Onlar olduğunu vede saldiri yaptığını kanıtlayacak ses kayıtın varsa daha iyi olur Gülücük

Son Düzenleme: 28-08-2019, Saat: 18:41, Düzenleyen: EnesReiS`.
(28-08-2019, Saat: 18:39)WX\'Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2019, Saat: 18:38)EnesReiS` Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2019, Saat: 18:36)WX\ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onlar hakkında birşey bilmiyorum fakat dolandırdığınızı düşünüyorum .
Beni ve müptelayı dolandırmıştın hem csduragında hem oyunyöneticisinde yani anlamlı olması gereken ne var anlamadım
anlamadığım nokta elinde bir delil varmıda itiraf atıyorsun böyle bir zihniyetmi var yani ?

(28-08-2019, Saat: 18:40)41aaa41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adamların Onlar olduğunu vede saldiri yaptığını kanıtlayacak ses kayıtın varsa daha iyi olur Gülücük
şöyle birşey var,bizim servere saldırı yaparken kendi klanında ip adresi vardır yani eğer uyuşuyorsa gereken yapılır.

Senin yetki vermenden kaynaklanan bir saldırıya Oyunyöneticisinin yapacak birşey yok gibi.
Sen herkese yetki vermemeye bak.

hocam bu konuya yorum atmak gerekirse. bütün delilleri sundum diyip 1 tane ss koymanız acayibime gitti. Serhat beyin bu konuya müdahele olacagını sanmıyorum kendi sorununuzu kendiniz çözmenizi öneriyorum iyi forumlar Gülücük

(28-08-2019, Saat: 19:07)sceLy^^. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam bu konuya yorum atmak gerekirse. bütün delilleri sundum diyip 1 tane ss koymanız acayibime gitti. Serhat beyin bu konuya müdahele olacagını sanmıyorum kendi sorununuzu kendiniz çözmenizi öneriyorum iyi forumlar Gülücük
Haklısın Dostum. +1

Ücretli Grafik Tasarım İçin "ÖM" Atınız.

Counter Strike 1.6 :   9 5 . 1 7 3 . 1 7 3 .
1 1 0

TeamSpeak3 :    CoReCTioN
reklamı yapan admin tespit edilip silinmiştir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ejderha Gaming Hakkında GrainyGrapichs 1 426 03-07-2019, Saat: 00:44
Son Yorum: OyunYoneticisi

Task