Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | HER EL BAŞI OTO CEPHANE PAKETİ VERME

Konu

HER EL BAŞI ZOMBİ ESCAPEDE OYUNCULARA USERLERE PLUGİN İÇİNDEN BELİRTTİĞİMİZ KADAR CEPHANE PAKETİ VERME PLUGİNİ İSTİYORUM

@OyunYoneticisi Ben eskiden oyunyöneticisin de iken sunucuma saldıran kişinin hem forum da hemde oyunyöneticisinde sunucu açması normal mi ? (Tabi açıp açmadığını bilmiyorum fakat kendisi başka yerden almış olduğum yere gelip ben oyt'de sunucu açıcam vs. vs. konuşmalar yapıyor. Forum kurallarına aykırı birşey yapıyorsam Söyleyin) @ MawiLarq

- Naber müdür
Son Düzenleme: 25-11-2019, Saat: 21:06, Düzenleyen: MoruQ*.
XAREX HALA AĞLIYON GİBİDE HACIM BAK DOGRUYU SOYLIYIM BEN SENIN SVNE SALDIRI YAPMADIM KIM YAPTIDA BILMIYORUM BAK BUNDAN EMIN OL ISTER INAN ISTER INANMA AMA BEN YAPMADIM

ISTER SIKAYET ET ISTER ETME BEN SENIN SUANKI SERVERINE GELIP HICBIRSEY KIMSEYE SOLEMEDIM MODU YAPMISIN HLL OLSUN YOLUNA BAK DERIM SADECE

BAK AKLIMDAN GEÇTİ SALDIRI YAPMAK AMA YAPMADIM BIRI YAPMIS GALİBA BİLMİYORUM KİM BEN YAPTIM DEDIM SADECE GERÇİ NE DESEK INANMICAN O YUZDEN FAZLA UZATMAYA GEREK YOK SERVERINI ACMISIN KG YOLUNA BAK

@OyunYoneticisi Ben serhat abiye bütün fotoları attım sıkıntı yok yoluma devam ediyor. Fakat bu kadar ağlaman...

- Naber müdür
TM KARDEŞİM YOLUNA DEVAM ET SENIN SVYI ACTIGINI BILE BILMIYORDUM BASKALARI CSDDEN ALMIS DEDI GELDIM SADECE KIMSEYLE KONUSMAM BILE OLMADI KONUMA YAZMANDAKI AMAC NEYDI

Tamam Daha Fazla Tartışmayın @ MawiLarq Gereksiz Mesajları Silebilirsiniz Bence...

HACIM TARTIŞMAYIN SENDE HAKLISINDA KONUYA YAZMASINDAKI AMAC NEYDI

Şimdi kimse kurusa bakmasın da Bu şahıs benim eski sunucuma saldırıcak sonra gelip orda sunucu açıcak veye açmaya çalışıcak. Serhat abi de açsın diyecekse peki derim

- Naber müdür
Eğer başka bir yerdeysen oytde yerin yok demektir ne forumda nede oyt svlerinde kim ne acıcak karısamazsın şimdi git sunucunla ilgilen

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | İcon Paketi Scofi. 5 484 18-09-2020, Saat: 16:33
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | CS:GO MOD Uyarlı İcon Paketi Scofi. 1 199 18-09-2020, Saat: 13:50
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | [Jailbreak] El Başı Freeze [Anti-Bug] Furkangs1905 1 218 18-09-2020, Saat: 00:23
Son Yorum: T1xLnN
Silinmiş Konu   | MiRaGe Gaming | İkon Paketi berk10 6 429 09-12-2019, Saat: 22:18
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Admin Kendine Cephane Paketi Verdiğinde Alta Yazan Yazı MoruqBey 5 313 28-11-2019, Saat: 20:12
Son Yorum: By.KinG

Task