Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Haksızlık...

Konu

Ben grafik tasarımda 2 gün önce istekde blundum ve istekde bulunduğum şeyin 1 gram alakası olmayan şey yapılmış ve atılmış onu geçtim 2 gün bekledim yine grafik tasarımda farklı bir istekde bulundum ve demirhan konumu silmiş sebebi ise budur : Bir konunuz silinmiş konular bölmüne taşınmıştır nedenleri şunlar olabilir ;
Kurallara Uymayan İçerik veya haraket olabilir 
Detaylı bilgi için yönetici ile iletişime geçiniz.

Forum kuralları

ben hiçbir şekilde kural ihlalı yapmadım ve kural ihlali olabilecek bir hareket de yapmadım yaptığım tek şey istekde bulunmak...

[Resim: 262kNA.png]

Öncelikle şöyle söyleyeyim Bir önceki tasarımı hiç alakasız değil bence benzer olarak attığın çalışmanin aynısını yapmış arkadaş sen Instagram istemissin instagram atmış

Silinmiş Son Konularına Baktım 2 Tane Vardı, Youtube ve İnstagram Takipçi Paketleri. E-Ticaret Bölümüne Açmış İsen Eğer Bana Kurallara Aykırı Gelmedi.
Ama Demirhan'ın Daha Boş Yere Konu Sildiğini Görmedim, Bir Bildiği Vardır. Tasarım Konusuna Gelince Muhabbeti Bilmediğimden Yorum Yapamayacağım.
Demirhan Gelene Veya Üst Yetkililer Gerekli Cevabı Verene Kadar Beklemek Durumundasın.

Son Düzenleme: 07-12-2018, Saat: 14:14, Düzenleyen: Demirhann.
Şimdi gerekli açıklama şöyledir saygı değer @Ouw ,

Burası senin ticarethanene para kazandırmak için yardım veren bir platform değildir . Tabi biz ücretsiz bir şekilde destek veriyoruz ancak sıkıntı şöyle senin en az 3-4 tane bu konuda isteğin var . Ve parası değiştikçe sen tasarımını değiştiriyorsun o  zaman özel bir tasarımcı tut veya istediğin tasarımda zor bir tasarım değil zaten paintten de yaparsın . Biz her konuda destek veriyoruz ancak bu tarz konulara daha destek verilmemesini ben toplantıda bugün belirtecektim sen konunu açınca buradan da belirtiyorum , toplantıdada belirteceğim ve kural olarak eklenecektir . 

Eğer varsa bir yanlış durum üst yetkililerimiz bana bu durumu belirtir ben gerekli açıklamamı yaparım senden özrümü dileyip tasarımını atarım bunda hiçbir sakınca yoktur .. @ MawiLarq

Demirhann knk sen söylemesen ben diyecektim tasarim istekte hep bunun şeylerini gormekten bıktım

Zaten Forumda Her İsteği Yapmakla Yükümlü Değiliz ki, Misal Bana Öyle İstekler Geliyorki 5 Senedir AMX'le Uğraşıyorum, Adamın İstediği Eklentiyi Kodlayamıyorum.
Pubg'deki Alan Daralması Gibi Kodlama İstiyor Benden. İstek Konularında Bundan Önce Nasıl Belirtiyorsak "Bunu Pek Kodlayacaklarını Sanmıyorum, Parayla Yaptırmak İstersen Yardımcı Olurlar Bence" Şeklinde,
Şuanda da Belirtme Hakkımız Var.

Ya tabiki öyle ama sonuçta biz her türlü desteği sağlıyabiliyoruz ki bu bölümde bölüm sorumlusu olduk , nadir tasarımlar vardır ben direk bunu belirtirim yapamam diye ve yapan olmazsada çöpe taşınır bundada tasarım istek konusunu açan kişinin yanlış anlamaması lazım sonuçta burası senin milyonlar milyarlar basarak karşılık aldığın bir forum değil . Ouw arkadaşımızın konusunda da en az zaten profiline bakılırsa 3-4 tane konusu mevcut bu tarz isteklerinde , 1 olur , 2 olur gene yapılır ancak her fiyat değiştiğinde veya takipçi sayısı arttığında tasarım konusu açılamaz ki instagramda bunu tasarımsız da yapabilirsin . Gerekli konuyu ben konuşucam bir sorun çıkmazsa kural olarak eklenecektir detaylı bir şekilde belirticem kural'larda ..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task