Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Güncelleniyor | CS:GO Mod v529 | Kullanım Kılavuzu

Konu

SİSTEMDE HAZIR SKİN ALMA NEDEN YOK ?

(23-04-2019, Saat: 14:27)Swesga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SİSTEMDE HAZIR SKİN ALMA NEDEN YOK ?
Oyun dengesinin korunması için eklenmemişti ancak yeni sürümde cvarla açıp kapatabilceksiniz

Bu plugin aktif iken gag yemiş biri konuşabiliyor. Ve Takas Sistemi eklerseniz harika olur.

Ulaşmak isteyen : S T E A M
Kulak Çek = Morelow  Huh
Son Düzenleme: 24-04-2019, Saat: 20:47, Düzenleyen: MawiLarq.
Diğer sürüm için çalışmalar başlamıştır, ilk gelecek olan mod içersinde modlar özelliği ana kodlarının yazımı başladı.

PHP Kod:
    new bmOyunModuCek[48],bmModCevir;

get_localinfo("bmSecilenMod",bmOyunModuCek,charsmax(bmOyunModuCek));

bmModCevir str_to_num(bmOyunModuCek);

bmOyunModu bmModCevir == 1:bmModCevir;

log_amx("%s Oynanan Mod: %s",bmTemel,bmOyunModu == "Rekabetci":"Olum Maci");

bmKazanimModu 1

Her bahsine varımki çok büyük ve güzel bir mod olacak Gülücük

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Merhaba, Oyunyöneticisi sunucumda eklentiyi aktifleştirdim ama bazı sesler değişmemiş (halen CS 1.6 sesleri). Mermi değişirken ise hiç ses gelmiyor.

Bu modda sesleri değiştirme özelliği yok farklı eklenti ile değiştirmeniz gerekiyor forumda paylaştım.

Paylaştığınız konuyu bulup eklentileri yukledim. Silah sesleri aynı CSGO'daki gibi ama reload sesleri yok bazı silahların.

(28-04-2019, Saat: 10:49)Thrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaştığınız konuyu bulup eklentileri yukledim. Silah sesleri aynı CSGO'daki gibi ama reload sesleri yok bazı silahların.
Bu görüşünüzü not aldım aynı zamanda birçok sunucu bu eklentiyi istiyordu şuanda modun sürümünü yükseltiyoruz bu işlem bittikten sonra bu eklentiyide düzenleyip panellerinize eklettirceğiz.

Ek olarak Glock ve Galil gibi silahlarda bir bozukluk var. Ateş ettiğimizde tekrar tekrar kendisi ediyor kesik kesik bir şekilde. Göruntu bozukluğu gibi bir şey.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CS:GO Mod v529 - Önizleme ? [Tamamlanmadı] MawiLarq 12 909 01-03-2019, Saat: 11:14
Son Yorum: MawiLarq

Task