Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Geri dönüş ?

Konu

İnternet haftaya gelebilirmiş eğer geldiği zaman paylaşımlarla devam edip belirli bir zaman sonra direk moderator başvurusu yapabilir miyim ?

@ MawiLarq

Tekrar Görüşmemek Üzere.
daha önce moderator falan istemiyorum yetki falanda istemiyorum diyen siz degilmiydiniz ?

today is the first day of the rest of your life
Forumdaki belirli şahısın ortadan kalkması büyük bir etken. Lütfen bilginiz olmadığı konuya yorum atmayın Gülücük

Tekrar Görüşmemek Üzere.
bilmedigim konuya yorum atmayın demişşiniz fakat herşeyi açık bir şekilde belirtmiştiniz zaten. neden bukadar moderator olmak istiyorsunuz yoksa yetki içinmi duruyorsunuz

today is the first day of the rest of your life
Sizin gördüğünüz forum safası
Bir de bunun Whatsapp grubunda olanlar ve Teamspeak3 de konuşulan olaylar var. Ve siz sadece forumdaki olayları gördüğünüzden
Eksik bilgiye sahipsiniz..
Ve ben konuya yazmıştım tekrar döneceğim diye. Ve ben haftaya döneceğim demedim.
Bu nedenle sizin yorumunuz ile olan durum çok farklı. Kafanızı bu işe yormayın. İyi forumlar Gülücük

Tekrar Görüşmemek Üzere.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Geri DÖNDÜM !! emo4166 0 199 23-06-2020, Saat: 20:48
Son Yorum: emo4166
Klasik Geri Dönüş TheFlash 1 186 16-11-2019, Saat: 22:09
Son Yorum: TrxppyFade
Formatta Silinen Dosyaları Geri Getirme By Hazard 0 237 09-07-2019, Saat: 20:46
Son Yorum: By Hazard