Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Gelişmiş Bbmenu

Konu

Tamamen tarafımca csd uyarlanmıştır, 0 sıkıntı. ek olarak da belirttiğim gibi reklam ve quiz eklenmiştir.

# Forum Kuralları #

And who wants to be king...
@Emrullah_ertas Evet kardeşim, özellikle orası için güncelledim.

# Forum Kuralları #

Çok saol son sorum :Gülücük silah menüye /plasmagun /cartblue /ebrog /goldenak eklermisiniz çok sevinirim plugin düzenlemede bilgim 0 kusura bakma yani silah menu örnek CARTBLUE 16000 $ GİBİ sadece say komutu eklemen yeterlı eğer yapacaksan  Gülmekten Ölüyorum Ya kusura bakma

.sma Epslion_BBmenu.sma (Dosya Boyutu: 131.71 KB | İndirme Sayısı: 2)
Şuan başka bir menüye başka silahlar eklemekle meşgülüm, zaten kafayı yedim bir hatayı düzeltiyorum öbürü çıkıyor, boş olan birisi varsa yapar, ama sana önerim onları koyma, eğer koyarsan serverde ping çıkar.

# Forum Kuralları #

Neyse Reis çok haklısın bu tam içten anlıyorum bende Maplarla uraşıyorum çok haklısın Neyse ALLAH kolaylık versin ne diyim ki Gülücük

eywallah

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
JB    Gelişmiş Kutu Plugini PawNod' 19 1,332 13-09-2023, Saat: 12:46
Son Yorum: Hüseyin [YMK]
Ultra Gelişmiş Admin Menu Q47. 36 1,343 11-09-2023, Saat: 10:55
Gelişmiş Sohbet Temizleme | Türkçe | comolokko11 82 5,311 10-09-2023, Saat: 19:20
WebDiyo.COM   | Gelişmiş Bilgilendirici HUD Q47. 11 761 10-09-2023, Saat: 18:38
Gelişmiş Admin Menü |Ban-Slap-Slay vb.| comolokko11 82 5,513 10-09-2023, Saat: 18:27

Task