Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Full Mod Widget [LE] + CSD FPS Limiter Cracker

Konu

eyvvv

PowereXe hocam csgo crosshair plugini var mı sağlam csdurağında çalışır mı olmazsa crosshair menusune eklemek istiyorum nasıl yapacam oyunda crosshair değiştirince custom_crosshair falan valvenin crosshairi gözüküyor değişmiyor hlds de çalışıyor çözemedim gitti acaba csdurağında observer.txt falan içi boş gözüküyor bana güvenlik amacı ile içi boş gözüküyor dediler oraya bir şey yapıştırsamda kaydetsem çıksam gene girince boş kalıyor yardımcı olabilirmisiniz

teşekkürler

Alıntı:

PowereXe hocam csgo crosshair plugini var mı sağlam csdurağında çalışır mı olmazsa crosshair menusune eklemek istiyorum nasıl yapacam oyunda crosshair değiştirince custom_crosshair falan valvenin crosshairi gözüküyor değişmiyor hlds de çalışıyor çözemedim gitti acaba csdurağında observer.txt falan içi boş gözüküyor bana güvenlik amacı ile içi boş gözüküyor dediler oraya bir şey yapıştırsamda kaydetsem çıksam gene girince boş kalıyor yardımcı olabilirmisiniz

CSD Sunucularının Bilinen En Yüksek Özelliği Savunmalarının Sağlam Olmasıdır. Sensivity ve DPI Kontrolüyle Dahi AIM Tespiti Yapan Modülleri Varken Baş Etmek Biraz Zor. Kısaca HLDS'de Olup da CSD Sunucularında Olmuyorsa Hiç Uğraşma. En Ufak Modül Farkında Bir Eklenti Dahi Çalışmazken Cross Ayarlamak Başlı Başına Bir Dert.

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Eywallah Birader herşey hazır deilmi jb vs ?

deniceğim sagol

emek var helal

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CSAilesine Özel Full Mod Files Paylaşım Caeko1 173 13,625 23-01-2023, Saat: 22:33
Son Yorum: tam31
[CSA] Ultimate Full Mod Addons PowereXe 137 11,769 02-12-2020, Saat: 13:25
Son Yorum: AfterDeath
[ - BaseBuilder 6.5 Full Paket - ] By.KinG 29 830 09-05-2020, Saat: 01:30
Son Yorum: KronosAttack27

Task