Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Forum Daha Aktıf Olmaı Onerı

Konu

@"EmirhanKURT"

O zaman belli kriterler de koyun ki foruma da yararı olsun. Örneğin konuyu paylaştıktan 1 hafta sonra yarışma başlasın ve 1 hafta içerisinde aktif üye olmak isteyen arkadaşlar da ona göre yorum ve konu açsın ve rekabet arttırmak için örnek olarak aktif üyelerinde yorumları veya konuları ne kadar fazla olursa o kadar kazanma şansı yükselebilir. Böyle şeyler de yapabilirsin.

(06-08-2019, Saat: 12:31)Kalipso22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"EmirhanKURT"

O zaman belli kriterler de koyun ki foruma da yararı olsun. Örneğin konuyu paylaştıktan 1 hafta sonra yarışma başlasın ve 1 hafta içerisinde aktif üye olmak isteyen arkadaşlar da ona göre yorum ve konu açsın ve rekabet arttırmak için örnek olarak aktif üyelerinde yorumları veya konuları ne kadar fazla olursa o kadar kazanma şansı yükselebilir. Böyle şeyler de yapabilirsin.
Şuanda arka planda aktif üyeler için bir güncelleme yolladım bu güncelleme 1 saat ile 16 saat içersinde sistemde aktif olarak çalışır sonrasında çekiliş başlatcağım

@"EmirhanKURT" ya Çaylaklar, Yazarlar, Yardımcılar, Sorumlular ?

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(06-08-2019, Saat: 12:43)qRunt. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"EmirhanKURT" ya Çaylaklar, Yazarlar, Yardımcılar, Sorumlular ?
Siz gidin çalışın, çaylaklar sizi Blush

yardımcıda oluruz be @"EmirhanKURT"

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Son Düzenleme: 06-08-2019, Saat: 17:22, Düzenleyen: REDTEK.
bence guzel onerı cunku mıllet aktıf uye kasması ıcın bı amacı olamsı gerekır demı @"EmirhanKURT" şimdi onumde super uye var bn onu kasmam ıcın bı hedefım olamsı gerek kendımı boyle kullancı yerıne koyuyorum ve bu fıkır forum ıcın faydalı olacagına ınanıyorum gorusumu dıkkata aldıgınız ıcın teşekkur ederım

yani forum için aktıflık ıcın daha cok uye cekebılmemız ıcın onların konu paylaşması yorum atması ıcın gereklı şeyler bunlar Gülücük

ι̇уιℓιğє ιуιℓιк нєя кιşιηιη кαяı,

кöтüℓüğє ιуιℓιк єя кιşιηιη кαяı.
-----------------------------------------
------------->  Furkan Sürmeli = REDTEK  <-------------
(06-08-2019, Saat: 17:21)REDTEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence guzel onerı cunku mıllet aktıf uye kasması ıcın bı amacı olamsı gerekır demı @"EmirhanKURT"  şimdi onumde super uye var bn onu kasmam ıcın bı hedefım olamsı gerek kendımı boyle kullancı yerıne koyuyorum ve bu fıkır forum ıcın faydalı olacagına ınanıyorum gorusumu dıkkata aldıgınız ıcın teşekkur ederım

yani forum için aktıflık ıcın daha cok uye cekebılmemız ıcın onların konu paylaşması yorum atması ıcın gereklı şeyler bunlar Gülücük
Pilan yapıyorum aktif üyelere özel guruba katılıp daha net bilgi alabilirsin anlık

Konu "Cevaplanmış Görüşlere Taşındı" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | Forum katagorileri xiaomi 18 789 18-09-2020, Saat: 22:12
Son Yorum: JwG
Çözüldü   | Clan adi oneri WX''Timer 12 603 18-09-2020, Saat: 22:06
Çözüldü   | Sadece bir öneri RuHSuZ 4 368 18-09-2020, Saat: 22:05
Çözüldü   | Forum hakkında tartışma MawiLarq 8 492 18-09-2020, Saat: 22:04
Çözüldü   | Forum İçin Alan Adı Önerileri RektSensei 7 337 18-09-2020, Saat: 22:01

Task