Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Firma Tanıtım Bölümü Kuralları

Konu

Kurallar - Uyulmayan konular gereksiz sayılıp silinecektir.
  • Firmanızı tanıtırken WEBDİYO Hakkında kötüleyici birşey olursa üye üzerinde işem uygulanır.
  • Aynı konudan başka bölümlerde konu açarsanız, konularınız silinir ve tekrarı halinde uyarı puanı verilir.
  • Başka firma reklamını yapmak yasaktır. ( Firma sizin değilse ve ortak değilseniz kesinlikle yasaktır. )
  • Bu bölümde en fazla paylaşabileceğiniz reklam sayısı (3) olarak belirlenmiştir. Fazlası olursa, konu silinir.
  • Firmanızın temel amacını, kaç kişilik rakipten oluştuğunu hedefini nezaman kurulduğunu belirtmek zorundadır.
Bunları Hesabımı Geliştir seçeneğinden daha kolay şekilde hitinizi artırabilirsiniz, veya siteye reklamınızı verirseniz daha fazla hit alırsınız.

İletişim adresleri: 
- Facebook.com/WEBDiyoTR

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Eklenti İstek Kuralları! ITenGriTR 1 1,170 18-09-2020, Saat: 12:38
Son Yorum: TheFlash
Silinmiş Konu   | GAWISCANSE - PRO/PUB 95.173.173.6 ( TANITIM ) GAWISCANSE 13 589 04-11-2019, Saat: 23:24
Son Yorum: !AKINCI!
Silinmiş Konu   | Server Tanıtım socrates25 1 249 23-08-2019, Saat: 18:07
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | Server Tanıtım socrates25 1 249 23-08-2019, Saat: 17:48
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | JeaveN CLAN İhtiyaç Bölümü HellBoyDesiqN 2 408 31-07-2019, Saat: 18:32
Son Yorum: Pizza

Task