Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Firma açımı hakkında

Konu

Son Düzenleme: 12-08-2019, Saat: 18:25, Düzenleyen: realgaming.
(12-08-2019, Saat: 17:11)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PHP Den önce html, css al derim
paket içeriğinde bu yazıyor html v.s öğretiyorlar galiba bu pakette
Kod:
Web programlamanın temeli HTML dilini kavramış olacaksınız.

Merhaba,

1. Whmcs de ts3 satacaksanız Teamspeak 3 modülü almanız gerek.
2. Vergi levha aylık 150 TL ortalama civarındadır.
3. Vergisiz satış yapmak yasaktır, ceza yersiniz.
4. Ödeme yöntemi için shopieri tavsiye ederim, ilk başlarda shopier kullanın vergi levha aldıktan sonra payTR kullanmanızı tavsiye ederim.

Dikkatli olun vergisiz satış yapmayı, sonra cezadan kalkamazsınız.

Saygılarımla
İlkay Baki Bayram
Teamspeak3,VDS VPS,Sinüsbot vs vs. Kaliteli bir iş yapar önemi daha fazla sosyal medyaya taşırsan satış yaparsın dostum.
Yeni patlayan firmalar bile gayet iyi satış yapıyor.

Ben Hiç Girme Derim Bir Hata Yaptım Ve girdin Bir sonuç Alamadım Backlink Paketleri Olsun Ceo su var Bu işin ondan sonra bir tane veri merkezi ile anlaşman lazım... Kodlamayi bilmiyorsan yaptırman lazım. Whmcs sistem kullanacaksan lisans lazım, lisansların fiyatları anormal arttı. Yani en az 1000 gibi bir fiyatı cebinden cikarman lazım hiç gerek yok. Eğer çok istiyorum dersen biraz araştır PHP öğren vs. O zaman bir yerlerden başlayıp işi götürebilirsin

(25-08-2019, Saat: 10:36)kaancilek71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Hiç Girme Derim Bir Hata Yaptım Ve girdin Bir sonuç Alamadım Backlink Paketleri Olsun Ceo su var Bu işin ondan sonra bir tane veri merkezi ile anlaşman lazım... Kodlamayi bilmiyorsan yaptırman lazım. Whmcs sistem kullanacaksan lisans lazım, lisansların fiyatları anormal arttı. Yani en az 1000 gibi bir fiyatı cebinden cikarman lazım hiç gerek yok. Eğer çok istiyorum dersen biraz araştır PHP öğren vs. O zaman bir yerlerden başlayıp işi götürebilirsin
Ne hatası yaptın?

Saygılarımla
İlkay Baki Bayram

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Dns oluşturma hakkında bilgi Dark06149 5 370 25-08-2019, Saat: 18:11
Son Yorum: kaancilek71
oGCP Panel Hakkında Yardım faca61* 4 326 14-04-2019, Saat: 22:41
Son Yorum: muh4mmed